İnce hesaptan montaj aşamasında olan ürün iptal edilebilir mi?

Hocam bu tarz işlerde soru sormakla vakit kaybetmemeniz gerekir. İptal ederseniz olur olmazsa olmaz ne kaybedersiniz ki o yüzden direk harekete geçin.

Tabii ki iptal ederler, iptal etmek zorundalar. Açıklama yapmak zorunda da değilsin. Vazgeçtim demen yeterli. Ürün henüz sana ulaşmamışken aldığın her ürünü yasal olarak iade edebilirsin. Sana ulaştığında hiç teslim almazsan da iade etmiş sayılırsın. Hatta teslim alıp hiç açmadığın ürünleri de 14 gün içinde iade edebilirsin.

Merhaba, aklıma bir konu takıldı. Diyelim iptal talebimi görmediler ve kargom geldi, ben hiç almazsam param hesabıma geri yatar mı? Bir de ne zaman görürler? Hafta sonu olduğu için müşteri hizmetlerini arayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aklıma bir konu takıldı. Diyelim iptal talebimi görmediler ve kargom geldi, ben hiç almazsam param hesabıma geri yatar mı? Bir de ne zaman görürler? Hafta sonu olduğu için müşteri hizmetlerini arayamıyorum.
Kargoyu almadan kapıdan iade edersen iade olmuş sayılır. Ama yine de telefon ile görüş derim bir sıkıntı çıkacağını sanmam.

kapıdan almadan ben almak istemiyorum desem geri gidince param gelir mi hesabıma

Kargoyu iade almadığınız için gelir ancak dediğim gibi Pazartesi günü müşteri hizmetlerini arayın ve almadan iade etmek istiyorum diye bilgilendirin. Aksi taktirde çok beklersiniz, bu firmanın biraz peşine düşmeniz gerekiyor. Paranız kesinlikle geri yatar ama ilgilenmeniz lazım. Kimse size neden iade etmek istiyorsunuz diye sormaz çünkü kutuyu açmayacaksınız bile. Bir başkasına satarlar o ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı