İnce vs. kalın taneli kedi kumu

183206

Megapat
Makaleler
1
İnce taneli olanlar toz gibi oluyor. Uçuşuyor etrafa. Ayrıca küreğin arasından küçük pis kumlar düşebiliyor.

Kalın taneli olanlar ise çok iyi topaklanamıyorlar, haliyle. Çiş, kumun arasından sızıp gidiyor.

Siz ince taneli mi, yoksa kalın taneli mi kedi kumu kullanıyorsunuz? Ek olarak kokulu kedi kumlarının kedinin cinsel organlarına bir zararı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kedim için kalın taneli alıyorum. Sorun olmuyor. Kokulu alırsanız çok bir şey değişmez sadece 30dk falan kokusu var sonra gidiyor.

İnce taneli kumlar diğer kalın tanelilere göre daha kolay topaklanır bu yüzden birçok kişi ince taneli kumları tercih ediyor. Kokulu almak uzun vadede evde yaşayan bireyleri rahatsız edebilir bu yüzden tercih edilmese daha iyi gibi :)

İnce taneli olanlar toz gibi oluyor. Uçuşuyor etrafa. Ayrıca küreğin arasından küçük pis kumlar düşebiliyor.

Kalın taneli olanlar ise çok iyi topaklanamıyorlar, haliyle. Çiş, kumun arasından sızıp gidiyor.

Siz ince taneli mi, yoksa kalın taneli mi kedi kumu kullanıyorsunuz? Ek olarak kokulu kedi kumlarının kedinin cinsel organlarına bir zararı var mıdır?
Hiçbiri, cevap aktif karbonlu kedi kumu :)

Geri
Yukarı