Kedi kumu önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba hali hazırda bir kedim var ve yaklaşık 9 aylık oldu sayılır. Yeni bir kedi kumu almak istiyorum kokmayan türden ve kaliteli olmasını istiyorum önerileriniz nelerdir ?
Ben bunları bulabildim ama pek bir bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar konu açacaktım ama burası çıktı konu olarak.
Arkadaşlar bu minnoşu sahiplendirmiştik şimdi onun yavrularından alıcaz bizde :) daha önce kedi beslemiştim de kedi kumuyla ilgi pek bilgim yok.
Birkaç kişiden tavsiye istedim kedi kumu ile ilgili tavsiye verdiler. Hızlı getiren bi yer var birde kedinin tuvaletide önemli dediler.
Sizden ricam bana kedi kumu ve kedi tuvaleti olarak önerebileceğiniz koku yapmayan, evi kirletmeyecek şekilde bi öneriniz var mı acaba ?
Bıraktığım yerdende olabilir sizde önerebilirsiniz. Hızlı ve ucuz diye burayı koydum. Şimdiden teşekkürler.

Kum şeklinde olan değil de, beyaz renk ufak ufak çakıl taşları gibi olanlar daha iyi ama daha pahalı. Bu arada kumu sık sık temizlemeyi ihmal etmeyin.

merhaba benim minik kızım pamukta 9 aylık kedi kumu olarak çok farklı markaları denedik öncelikle pahalı diye ever clean aldık iyi olacağını düşündük, aslında iyiydi koku da yapmadı ancak uzun süreli kullanımda bütçemizi sarstı açıkcası, bizde alternatif denemelere başladık en sonunda en uygun kombinasyonu tutturduk artık birden fazla kedi kumunu karıştırarak kullanıyoruz hem kedimizin hoşuna gitti hem de bütçemize daha uygun olur. pisy cat kokusuz, sanicat marsiyla sabunlu ve akkum (kalın taneli) tüm bunları https://www.petburada.com/kedi-kumlari bu adresten söyledim, bana çeşit daha fazla gibi geldiğinden ve istanbulda yaşadığım için aynı gün siparişim geldiğinden kullanıyorum, siz bu kumlara başka yerlerden de bakabilirsiniz tabiki ☺️

Merhaba halihazırda bir kedim var ve yaklaşık 9 aylık oldu sayılır. Yeni bir kedi kumu almak istiyorum kokmayan türden ve kaliteli olmasını istiyorum önerileriniz nelerdir?
Ben bunları bulabildim ama pek bir bilgim yok.

Ben bunu kullanıyorum kediye. Lavaltalı ve sabunlusu da var Lindo Cat Bebek Pudralı İnce Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 10 lt | Trendyol

Geri
Yukarı