İncehesap alışverişte T.C. Kimlik NO istemesi

fvz_krkyn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Cumartesi günü yeni bilgisayar alacağım ve bu yüzden araştırma yaptım. Hemen alamayacağım için taksitle almak istedim. Laptop 11 yıllık artık değişmesi gerekiyor, abartmıyorum en az 2500 TL masraf yaptım. Ben de artık yeni bilgisayar alayım dedim. Buff 1680 almayı düşünüyorum 240 GB SSD değil de 1 TB Hard disk alacağım 120 GB SSD elimde halihazırda bulunuyor. SSD içine Windows'u kurup harddiske oyunları kuracağım. Sipariş verme nasıl oluyor diye bakmak istedim fakat baktığımda TC NO istiyor. Sizce vermeli miyim? Ve aylık vereceğim maks. taksit 280 TL başka öneriniz var mı? 4000 TL olan sistem şu an çok ucuz olduğu için alacağım alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TC kimlik numarası almaları zorunludur. Almayan bir site var mı? Faturayı nasıl kesecekler peki TC no vermezseniz? Mantıklı olun biraz.

O zaman veriyorum arkadaşlar teşekkür ederim.
TC kimlik numarası almaları zorunludur. Almayan bir site var mı? Faturayı nasıl kesecekler peki TC no vermezseniz? Mantıklı olun biraz.

Ben de biliyorum fakat emin olmadığım bir şey için kendimi niye riske atayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı