İncehesap ASUS TUF VG249Q1R monitörüm iade etmiyor

Şuan da teknik servis inceleyip haber verilecektir dediler ama pek inanmıyorum haber vereceklerine.
Haber vermiyorlar, ben de iade parasının hesabıma yatmasını bekliyordum. Kapım çaldı, kargo geldi. İade istediğim kulaklığı tamir ettirmişlerdi.

Arayıp darlayın. Başka türlü başlarından savarlar.

Aynı ürünü incehesap.com'dan aldım, ölü piksel çıktığı için direkt cayma hakkımı kullanmak istediğime dair bir not bıraktım ve yurtiçi kargo ile kendilerine 7.günde gönderdim. Ürünü aldığım şekle yakın kutladım, hiç açılmamış süsü vermeden kabaca koymuştum ve iademin onaylandığını bir mail yoluyla belirttiler. Dün sabah gelen mail'de iademin yapıldığını ve paranın bankanıza göre 1-3 iş günü içinde yatacağını belirttiler. Şuan bekliyorum.

Eğer kutulamayı eksiksiz yaptıysanız ve cayma hakkınızı kullanmak istediğinizi belirttiyseniz kabul edilecektir.

Aynı ürünü incehesap.com'dan aldım, ölü piksel çıktığı için direkt cayma hakkımı kullanmak istediğime dair bir not bıraktım ve yurtiçi kargo ile kendilerine 7.günde gönderdim. Kutlamayı aldığım şekle yakın kutladım, hiç açılmamış süsü vermeden kabaca koymuştum ve iademin onaylandığını bir mail yoluyla belirttiler. Dün sabah gelen mail'de iademin yapıldığını ve paranın bankanıza göre 1-3 iş günü içinde yatacağını belirttiler. Şuan bekliyorum.

Eğer kutulamayı eksiksiz yaptıysanız ve cayma hakkınızı kullanmak istediğinizi belirttiyseniz kabul edilecektir.
Hocam bekliyorum kutuyu hatasız biçimde koydum hiçbir yerinde yırtılma yada başka bir sorunu da yok...

Hocam bekliyorum kutuyu hatasız biçimde koydum hiçbir yerinde yırtılma yada başka bir sorunu da yok...
Kabul edilmez diye endişelisiniz, haklısınız da ama çok kafaya takılacak bir şey değil. Kabul ederler merak etmeyin. Edilmezse Tüketici Hakem Heyeti zaten sorununuzu çözecektir.

Mesafeli alışverişlerde ilk 14 gün içinde koşulsuz iade etme hakkınız bulunuyor. ticaret.gov.tr adresinden de bakabilirsiniz.

İadeniz ne durumda? hesabıma para transferi sağlanmış.
Bugün aradim halen iademi yatirmadilar.
11 gün oldu.
Galiba Tuketici Hakem Heyetine gideceğim.
11 gün oldu.
Mail attım bana sipariş numarasini istiyor
sipariş numarasını attım tekrar sipariş numarasını istiyorlar şaka gibi :D

Son düzenleme:
11 gün oldu.

Mail attım bana sipariş numarasini istiyor
sipariş numarasını attım tekrar sipariş numarasını istiyorlar şaka gibi :D
Kendilerini arayın müşteri temsilcisi numarası internet sitelerinde mevcut. Sizden sipariş kodu ve gönderi kodu isteyecekler. Gönderi kodu, ambar tesellum fişinde mevcuttur. Mail yoluyla çok fazla bilgi vermiyorlar arayıp detaylı bilgi alın. Benim iadem 2. günde kabul edilmişti, bu kadar sürmemesi gerek.

Kendilerini arayın müşteri temsilcisi numarası internet sitelerinde mevcut. Sizden sipariş kodu ve gönderi kodu isteyecekler. Gönderi kodu, ambar tesellum fişinde mevcuttur. Mail yoluyla çok fazla bilgi vermiyorlar arayıp detaylı bilgi alın. Benim iadem 2. günde kabul edilmişti, bu kadar sürmemesi gerek.
Telefonla 4 kere aradım.hala ödenmedi ve bilgi verilmedi.
13.günde mail aldım.
Ücret iadesini yatıracaklarmış.
Biraz uzun oldu ama olsun :D

Son düzenleme:

13.günde mail aldım.
Ücret iadesini yatıracaklarmış.
Biraz uzun oldu ama olsun :D
Merhaba, konuyu biraz hortlatma olacak, aklıma takılan soru nedeniyle sormam gereken bir sorun var. Monitör üzerinde yer alan enerji sınıfı etiketi ve özellikleri anlatan etiketi sökmüşüydünüz ?

Geri
Yukarı