İncehesap ayrı ayrı kargolama

2 Haziran'da 2 RAM 1 anakart 1 kasa sipariş ettim. Bu gün kasa geldi ama ne RAM var ne anakart. İncehesap'ın siparişlerim kısmında ürünler halâ paketleniyor görünüyor. İncehesap'ın yardım talep et bölümünden mesaj attım cevap bekliyorum. Bilerek mi ayrı ayrı gönderiyorlar yoksa sizce eksik kargolama mı yaptılar?

Eğer kasa yanında ayrı bir ürün alırsanız ayrı gönderirler. O kadar parçayı kasanın kutusuna sığdıramazlar. Ki, hazır sistemlerde bile montajlı olmasına rağmen ekran kartı ve parçaların kutuları ayrı geliyor. Parçalarınızın ayrı gelmesi gayet normal.

Eğer kasa yanında ayrı bir ürün alırsanız ayrı gönderirler. O kadar parçayı kasanın kutusuna sığdıramazlar. Ki, hazır sistemlerde bile ekran kartı ve kutular ayrı geliyor. Parçalarınızın ayrı gelmesi gayet normal.

Kendim uğraşmamak için montajlı gelmesi için seçenek vardı onu işaretlenmiştim. Belki dikkat etmemişlerdir. Anakart ve RAM elime ulaştığı sürece dünya yansa umrumda değil. UMARIM dediğiniz gibidir yoksa şu virüs döneminde iade işleri ile uğraşmak çok zor olacak.

Kendim uğraşmamak için montajlı gelmesi için seçenek vardı onu işaretlenmiştim. Belki dikkat etmemişlerdir. Anakart ve RAM elime ulaştığı sürece dünya yansa umrumda değil. UMARIM dediğiniz gibidir yoksa şu virüs döneminde iade işleri ile uğraşmak çok zor olacak.
Bende öyle olmuştu, daha doğrusu hazır sistem alanlarda öyle. Anakart, işlemci ve RAM, PSU kasaya montajlanmıştı. Ekran kartı diğer parçaların kutusunun olduğu ayrı bir kolide gelmişti.

Geri
Yukarı