İtopya Kargolama Süreci

DoğukanS

Hectopat
İyi akşamlar,
3 gün önce itopyadan bir klavye aldım ancak hala kargoya teslim edilmedi. Hepsiburada'da şu an alırsam bugün kargoya verileceği yazıyor. Şimdi 2 sorum var:

1-Siparişi iptal edersem para kaç günde kartıma geri yatırılır?
2-Sizce iptal edip hepsiburada'dan sipariş edeyim mi?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 hafta 10 güne ancak iade olur.Haziran 2 de siparişte bulunduğum üç ürünüm hala hazırlanıyor diyor. Daha önce iletişime geçtiğimde 10 haziranda kargolanır dediler bugün tık bile olmadı. Ancak Dadg grubunda dadg2 siparişi verenlerin birkaçı sistemlerini almıştı(uzun montaj gerektiren sistem toplama). Dayanamadım facebooktan mesaj attım ürünleri hazırlayın yarın kendim gelip alacağım dedim son çare olarak. Hiç memnun kalmadım bu kargolama muhabbetinden.

Bende klavye siparişi verdim ve 5 dakika sonra vazgeçip iade talebinde bulunmuştum. 6 gün oldu hala iade talebi değerlendiriliyor yazıyor. Biraz daha bekleyeceğim. Eğer para iadesi yapılmazsa veririm tüketici hakem heyetine.

Aynen, müşteri memnuniyetine hiç ilgi göstermiyorlar. Sistem toplayacağım zaman mail atmıştım sistemi aldım, üstüne yaklaşık 4 ay oldu hala cevap gelmedi. Telefonla aradım 10 dakika açmadılar. Ben de Sinerjiden aldım. İtopyadan alışveriş acılı bir süreç.

Bayram süreci nedeni ile hatları kapalıydı ve kargoları bayram sonuna kadar veremediler. Ben bugün telefonla arayıp 15-20 dk sırada bekleyerek iptallerimi yaptımi gelmesi gereken kargom geldi, diğer kargom bugün gönderildi. Bayram dolayısı ile yoğunlardı ve tam randıman çalışılmıyordu lakin şuan hızlıca işleri hallediyorlar. Mail yerine aramanızı öneririm. Daha hızlı sonuç alırsınız

Cuma günü HDD siparişi verdim, cumartesi kargoya verdiler ve bugün elime ulaştı. Bu güne kadar 7 parça aldım, bir sıkıntı yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı