İncehesap bozuk monitör değişimi

akinpinkman

Hectopat
Merhabalar ben İncehesap adlı siteden 23 Ekim cuma günü hazır sistem ve ASUS TUF Gaming VG249Q1R adlı monitörü sipariş ettim. Elime bugün ulaştı fakat monitöre güç gelmesine rağmen görüntü gelmiyordu. 3 farklı kablo ve çalışan başka bir kasa ile monitörümü denedim yine görüntü alamayınca bugün hemen değişim geri yolladım. Fakat sanırım servise yollayıp tamir edip tekrar yolluyorlar, ve bu sürecin maksimum 20 gün süreceğini söylüyorlar, ben ne 15-20 gün beklemek istiyorum, ne de kendi hataları olan bozuk bir monitörün tamir edilip bana geri yollanmasını istiyorum. Hem süreci hızlandırmak açısından hem tamir görmüş bir monitörü istemediğimden müşteri hizmetlerine durumu anlatıp direkt olarak değişim talep ettiğimi söylersem ne gibi tepkiyle karşılaşırım? bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Fatura ve bütün ekipmanları koydum fakat monitörün üstünde olan stickerları kaldırdım ve geri yapıştırmayı unuttum yani bu enerji tüketimi gösteren monitörün adı yazan stickerlardan bahsediyorum değişim için bir sorun teşkil eder mi?
Hocam 14 günlük iade hakkınız bulunuyor. Monitörü iade edin.

Açıkcası çok iade etme taraftarı değilim gerçekten güzel bir monitör ve indirimden aldım dolayısıyla pek iade edesim yok fakat uzun süre teknik servis de beklemek istemiyorum.

Geri
Yukarı