İncehesap.com bayiliği var mı?

JohnMacTavish

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba incehesap.com'dan hazır PC alacağım PCH e class 1.0 modelini. Ancak internetten sipariş vererek beklemek istemiyorum. Operasyon merkezi mecidiyeköyde gözüküyor ancak ürün satışı yapılıyor mu acaba orada? Yoksa gidip İtopyanın mağazasından mı toplamalıyım?

Merhaba incehesap.com'dan hazır PC alacağım PCH e class 1.0 modelini. Ancak internetten sipariş vererek beklemek istemiyorum. Operasyon merkezi mecidiyeköyde gözüküyor ancak ürün satışı yapılıyor mu acaba orada? Yoksa gidip İtopyanın mağazasından mı toplamalıyım?

Kesinlikle İtopya'dan alış veriş yapma. Bu forumda İtopya öneren bir Allah'ın kulu yok. Bir moderatör nasıl İtopya öneriyor aklım almıyor. Çok üzülürsün benden söylemesi. Ben İncehesap'tan aldım. Bir ara sor belki satış yapıyorlardır. Parça parça internetten alabilirsin. Her türlü beklemek senin için daha iyi olur. Zaten en fazla 3 4 gün beklersin tek tek alsan bile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı