İncehesap Corax 3155 alınır mı?

guepaw

Hectopat
Daha fazla  
Corax 3155
Arkadaşlar bu linkteki CORAX3155 işlemciyi R5 2600 Wraith fanli işlemci yapıp RAM'i (2x8GB) 16 GB yapsam alınır mı? İndirime girmiş, yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam özelleştirdiğiniz fiyata neredeyse 1660 Super'li toplanır.
Fiyatı bilmiyorum ancak gamegaraj pollux 3t-10 daha iyi bir seçenek değil mi?
Peki hocam İncehesap üzerinden şu an bana önerebileceğiniz bir sistem var mı?
Hocam incehesap olmak zorunda değilse mesajımda belirttiğim sistemi inceleyebilirsiniz. Ekran kartını inno 1660s yapınca 5500 lira gibi bir fiyat oluyordu yanlışım yoksa.

Fiyatı bilmiyorum ancak GameGaraj Pollux 3T-10 daha iyi bir seçenek değil mi?

Hocam İncehesap olmak zorunda değilse mesajımda belirttiğim sistemi inceleyebilirsiniz. Ekran kartını INNO 1660S yapınca 5500 lira gibi bir fiyat oluyordu yanlışım yoksa.

Tamam ona da bakayım bir ama İncehesap hazır sistem alana hediye olarak kulaklık mouse klavye set veriyormuş onlara masraf yapmamış olurum belki iyi bir sistem varsa İncehesap'da diye düşünmüştüm onun için yoksa bir zorunluluk yok.

Fiyatı bilmiyorum ancak gamegaraj pollux 3t-10 daha iyi bir seçenek değil mi?

Hocam incehesap olmak zorunda değilse mesajımda belirttiğim sistemi inceleyebilirsiniz. Ekran kartını inno 1660s yapınca 5500 lira gibi bir fiyat oluyordu yanlışım yoksa.
Evet hocam fakat SSD ayrı alınmalı veya Kingston A400 yapılmalı.

Tamam ona da bakayım bir ama İncehesap hazır sistem alana hediye olarak kulaklık mouse klavye set veriyormuş onlara masraf yapmamış olurum belki iyi bir sistem varsa İncehesap'da diye düşünmüştüm onun için yoksa bir zorunluluk yok.
Hediye ettiği ürünler genelde tavsiye edilmeyen ürünler. Zaten dediğiniz sistem de pahalıya gelmiş olacak biraz. Onun yerine pollux 3t 10'da ssdyi çıkarın, dışarıdan başka bir ssd alın. Ekran kartını da inno3d 1660s yaparsanız uygundur diye düşünüyorum. Dediğim gibi 5500 civarı oluyor. Klavye mausu da uygun başka modellere bakarsınız. 6000 liraya gösterdiğiniz sistemden daha iyisine sahip olacağınızı düşünüyorum. Diğer arkadaşlar da fikir belirtsinler bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı