İncehesap değişim süreci

Olayın devamı: Monitör gelince bozuk çıktı, iade için geri gönderdim. 16 gündür bekliyorum, iade onayı geldi ama bana bildirmiyorlar mı acaba?
Kararın çıktığını onlar mı söyledi yoksa sen özellikle arayıp mı bu bilgiye ulaştın?

Ben arayıp ulaştım bilgiye.
Şimdi de ürünü geri yolladılar. İade ediyorum geri yolluyorlar.

Son düzenleme:
Olayın devamı: Monitör gelince bozuk çıktı, iade için geri gönderdim. 16 gündür bekliyorum, iade onayı geldi ama bana bildirmiyorlar mı acaba?

Firmaya tekrar gönder ürünü ve şikayetvar.com'da yaşadıklarını anlatan sert bir şikayet yaz, hemen seni arayıp sorununu çözerler. Aynı şeyleri aynı firmada yaşadım, şikayeti yazdığım gibi beni arayıp iadeyi gerçekleştirdiler. Bunu yapmazsan daha çok beklersin :)

Ben kendilerine şöyle bir mail attım. Herhalde talebimi reddetme şansları yoktur.

Sizden 23 Ekim 2020 tarihli Gaming Gecesinde 719437 sipariş numarasıyla Gigabyte RTX 2080 Super Windforce OC almıştım. Kart bana Yurtiçi Kargo ile 27 Ekim 2020 tarihinde teslim edilmişti. Kartı test edince çok fazla coil whine olduğunu gördüm ve kartın sorunlu olmayan bir yenisiyle değiştirilmesi için 30 Ekim 2020'de değişime gönderdim. Kart 11 Kasım 2020'de bana geri ulaştı ve değişim talebimin reddedildiğini gördüm. Sebebi ise kartın bu desibel seviyesinin normal olmasıymış. Ayrıca kartın kutusu da zarar görmüştü. Bu sebeple yürürlükteki 6502 sayılı Kanun hükümleri gereğince, 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkından yararlanarak iade etmek istiyorum. Herhangi bir engellemede bulunulursa gerekli yerlere ulaşacağımı da bildiririm. Çektiğim videoda da durumu açıkladım.
Yurtiçi Kargo Gönderi Kodu: 305080709025
İade Durumunu Açıklayan Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı