İncehesap farklı GDDR değerine sahip ekran kartı satıyor

İlanda sayı hatası yapmış olabilirler, iadeni kabul edip ilanlarını da güncellemişler.

DDR4 var ama GDDR4 var mı onu bilmiyorum. Ben ona şaşırdım.

GDDR4 yok. DDR4 diye geçiyor, yenilenmiş modeli de GDDR5.

Yazım yanlışı olabilir belki.

GDDR5 yazıp sonra DDR4 çevirdiler aynı olmasın diye herhalde GDDR4 yapmışlar.
İlanda sayı hatası yapmış olabilirler, iadeni kabul edip ilanlarını da güncellemişler.

GDDR4 yok. DDR4 diye geçiyor, yenilenmiş modeli de GDDR5.

Hocam sayı hatası falan değil 2 tane ürün var 2 PNY marka 2 GT 1030 var biri daha uzun şekli farklı sadece başlık değil açıklamadada öyle açıklamayı okuyun orada GDDR5 başlıkta GDDR4.

GDDR5 yazıp sonra DDR4 çevirdiler aynı olmasın diye herhalde GDDR4 yapmışlar.

Hocam sayı hatası falan değil 2 tane ürün var 2 PNY marka 2 GT 1030 var biri daha uzun şekli farklı sadece başlık değil açıklamadada öyle açıklamayı okuyun orada GDDR5 başlıkta GDDR4.

Her türlü delil var elimde faturası vs GDDR5 olarak dava açarım böyle giderse.

Aslında sağlam dava açacaksın dolandırıcılıktan. Oradan gelen para ile RTX 3070 alırsın. Miss.

2 3 kişi birden açıcaksın harbi ben şikayetçi olacağım bir oyun oynayalım dedik hem zamanımızı çaldılar hem başka ürün verdiler ohohoo.

Bende açıcacm hocam SMS dede GDDR5 yazıyor.

Hocam şimdi biz 1030 da alamıyoruz bir şey alamıyoruz ne yapacağız.

Son düzenleme:
2 3 kişi birden açıcaksın harbi ben şikayetçi olacağım bir oyun oynayalım dedik hem zamanımızı çaldılar hem başka ürün verdiler ohohoo.

Bende açıcacm hocam SMS dede GDDR5 yazıyor.

Hocam şimdi biz 1030 da alamıyoruz bir şey alamıyoruz ne yapacağız.

APU alacaksın mecbur. Gerçi fırsatçılar yükseltti fiyatını çoktan. 1.5k Ryzen 3 2200G var. Bu yüzden artık bir şey alınmaz. Ama 11400 hala uygun fiyata.

Geri
Yukarı