İncehesap farklı GDDR değerine sahip ekran kartı satıyor

Ben bugün kargoya verdim kartı değişim için ne gönderecekler merak ediyorum sana stok yok mu dediler. @AdnanG

Değiştirmediler iade etmişler kafalarına göre beni aramadılar ben 10 kere yazdım değişim ama yine de olmadı tek ben yaşadım hadi yanlışlık demek ki GDDR5leri yok kandırıyorlar iade edecekler büyük ithtimalle napıcaksın iade edilirise karta alamıyoruz.
O zaman RX 550 bak 2. el.

Çok pahalı hocam be yakınım dada yok bir oyun oynıcaktık oda yalan oldu.
O kart yoksa paramın iadesini talep ederim.

Dolandırıcılık zaman çalıyorlar madem kart ellerınde yok niye siteye koymuşlar.

Değiştirmediler iade etmişler kafalarına göre beni aramadılar ben 10 kere yazdım değişim ama yine de olmadı tek ben yaşadım hadi yanlışlık demek ki GDDR5leri yok kandırıyorlar iade edecekler büyük ithtimalle napıcaksın iade edilirise karta alamıyoruz.

Dolandırıcılık zaman çalıyorlar madem kart ellerınde yok niye siteye koymuşlar.

O zaman dava açacağız yapacak bir şey yok.

Şimdi bekliyorum GDDR5 gelmezse tekrar paramı alırım.

Değişim yaptılar mı?
Şimdi bekliyorum GDDR5 gelmezse tekrar paramı alırım.

Senin paranı iade ettiler mi?

Parayı iade başlatımışlar hocamda gelir birkaç güne aynı paraya 1030 alamayacağım ona üzülüyorum şu an siz kargoyu gönderdiniz ulaşmış mı peki onlara.

Değişim yaptılar mı?

Parayı iade başlatımışlar hocamda gelir birkaç güne aynı paraya 1030 alamayacağım ona üzülüyorum şu an siz kargoyu gönderdiniz ulaşmış mı peki onlara.

Yok bu sabah verdik kargoya daha yola çıkmadı mı bilmiyorum msj gelmedi bana kargo şirketinden ama değişim için onay aldılar destek ekibi kontrol edip yenisini göndereceğiz vs yazmışlar.

Yok bu sabah verdik kargoya daha yola çıkmadı mı bilmiyorum msj gelmedi bana kargo şirketinden ama değişim için onay aldılar destek ekibi kontrol edip yenisini göndereceğiz vs yazmışlar.

Nereden yazdılar.

Ben mesaj yerınden yazdım çok defa.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı