İncehesap fatura adresini değiştirebilir mi?

cAgeff

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar, incehesap.com üzerinden monitörlü bir sistem aldım ancak fatura adresinin değişmesi gerekiyor. Bu ürünler alındıktan sonra fatura anında basılıyor mu? Sonrasında fatura adresini değiştirebilirler değil mi? Cevaplarsanız çok sevinirim. incehesap.com cevaplamakta biraz gecikebiliyor da endişelendiğimi söyleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siparişiniz önce sisteme düşüyor, mağazanın sırası ile siparişleri alacağını düşünürsek hemen basamazlar. Kendilerine ulaşırsanız değiştirebilirsiniz. Ne zaman sipariş ettiniz ?
Bu arada 4 sene önce açmışsınız üyeliğinizi ama ilk mesaj şimdi :D.

Siparişiniz önce sisteme düşüyor, mağazanın sırası ile siparişleri alacağını düşünürsek hemen basamazlar. Kendilerine ulaşırsanız değiştirebilirsiniz. Ne zaman sipariş ettiniz ?
Bu arada 4 sene önce açmışsınız üyeliğinizi ama ilk mesaj şimdi :D.
Evet ya 2 tane hesap açmıştım diğer üyeliğimi kullanmıştım bir zamanlar şimdi onu bulamıyorum :D. Bu akşam sipariş ettim sistemi yarın Müşteri Hizmetleri açılınca arayacağım yanıtınız için teşekkürler :).
Faturayı kargolayacakları zaman kesiyorlar. Mesaj attıysanız düzeltiler büyük ihtimal.
Cevabınız için teşekkürler yarın iletişime geçeceğim umarım bir sıkıntı çıkmaz :d.
E-ticaret mağazasının birinde bir süre çalışmıştım. Adresi değiştirmek satıcı için kolay, sadece arayıp rica etmeniz yeterlidir.
Teşekkür ederim bir nebze daha olsun rahatlattınız beni.Para pederden çıkınca bana sinirlendi fatura adresini yanlış girdiğim için :D.

Geri
Yukarı