Elektronik İncehesap Gaming gecesi başladı

Tüm bütçeniz nedir sistem için güzel hazır sistemler var bu ara. Bir konu açmanız daha iyi olur.
Ekran kartını aldım artık işlemci de 5600 düşünüyorum. Farklı önerileriniz olursa yazabilirsiniz şimdiden teşekkür ediyorum. Konuyu kartı almadan açmalıydım.

Hayatımda daha saçma bir yorum görmedim. 51TL'ye eşek marka bile olsa ekipman alınır. Hele ki Gamepower marka ekipmanların dahi 1000TL bandı gezdiği bir ülkede. Eşek marka ürünler en az 1/2 yıl dayanıyor. Bu da 50TL'ye alınabilecek en iyi performans. Bu arada haberiniz olsun, 50TL'ye yemek de kalmadı :)

Ekipmanlarınızın yarısı Gamepower diye böyle savunmanıza gerek yok. Öncelikle Gamepower'ın 10TL'lik ses kartına sahip kulaklıklarını kullanmaktansa telefonun içinden çıkan kulaklıklarını kullanmak daha iyidir.
Ayriyeten konu kullandığın şeyden verim almak ise bu tarz bir markayı bedava verseler kullanmam. Ses kalitesi desen yok, film izleyeyim desen nefret ettirir.

Bu arada Gamepower klavyelerin de 2 yıl dayandığını hiç görmedim genelde 3 aya iptal oluyor hepsi. :D
Konu ne kadar para verdiğin değil aldığın ürünün kalitesiz olması. Bedava verseler kullanılcak ürün değil.

shopping.png

Bu tarz bir ürünü ucuz olduğu için alıp kullanır mısınız ? Hayır. Bu da aynı şey.

Ekipmanlarınızın yarısı Gamepower diye böyle savunmanıza gerek yok.

Ekipmanlarım ilgili markanın en kaliteli ekipmanları. Ayrıca markanın kalitesi konusunda "övücü" bir yorumda bulunmadım. Aksine "Gamepower marka ekipmanların dahi" diyerek markayı küçümsedim.

Ayrıyeten konu kullandığın şeyden verim almak ise bu tarz bir markayı bedava verseler kullanmam. Ses kalitesi desen yok, film izleyeyim desen nefret ettirir.

Kullandığım Gamepower kulaklık modeli Mihawk. 3 yıldır kullanmaktayım ve daha iyi bir mikrofon kalitesine sahip kulaklık bulamıyorum. Engin bilgilerinle aydınlatır mısın beni? Zira birçok modele bütçem olsa da tatmin olamıyorum. Ayrıca ekipmanlardan beklediğim kaliteyi verdiğim fiyata endeksleyecek kadar da objektif bakabiliyorum. 15 liralık pazar kulaklığı görseli atarak bu ürünlerle karşılaştırmanız gerçekten sizi küçük duruma düşürüyor.

Bu arada Gamepower klavyelerin de 2 yıl dayandığını hiç görmedim genelde 3 aya iptal oluyor hepsi. :D

Ürünümü ve faturasını bulursam ekleyeceğim, bir ilki görmüş olursunuz.

50TL'ye alacağınız bir kulaklıkla, bu kulaklıkları karşılaştırmayın. Evet ilgili markalar (Eşek, Gamepower, Rampage, Inca) kaliteli markalara kıyasla daha kötü, bunun herkes bilincinde. Buna göre herkes alışverişini yapıyor beklentilerini hazırlıyor. İlgili marka ürünlerini kullanmadan yorum yapmayın.

Attığın kulaklığın en ucuz piyasa fiyatı 137TL, kaynak Cimri. Bak 50TL'ye sen de bulamamışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım Gamepower kulaklık modeli Mihawk. 3 yıldır kullanmaktayım ve daha iyi bir mikrofon kalitesine sahip kulaklık bulamıyorum.

Bu kısım ilginç çünkü herhangi bir AR-GE departmanı olmayan ve ortalık malı parçalarla oluşturulup random marka basılmış yüzlerce kulaklıktan birisnden bahsediyoruz. Uzakdoğu pazarın zibilyon tane var bunlardan.

Aynı mikrofonu ve daha kalitesini kullanan çok model vardır sen yeterince denememişsindir.

Geri
Yukarı