Elektronik İncehesap Gaming gecesi başladı

Bu kısım ilginç çünkü herhangi bir AR-GE departmanı olmayan ve ortalık malı parçalarla oluşturulup random marka basılmış yüzlerce kulaklıktan birisnden bahsediyoruz. Uzakdoğu pazarın zibilyon tane var bunlardan.

Aynı mikrofonu ve daha kalitesini kullanan çok model vardır sen yeterince denememişsindir.
Zamanında arkadaşımın kullandığı Void Elite’i aldım, denedim. Tatmin edici değildi. Bir başka arkadaşımın da G733 kulaklığını denedim, o Void Elite’den de kötüydü. En sonunda Arctis 3 ya da 5 tam hatırlayamadığım bir kulaklık daha denedim ve hepsinin mikrofonu bariz şekilde beni tatmin etmedi. Daha iyi bir mikrofon performanslı kulaklık olarak gözlemlediğim tek kulaklık Blackshark V2 Pro 2023 versiyonu. Fiyatı da malum.

Ekipmanlarım ilgili markanın en kaliteli ekipmanları. Ayrıca markanın kalitesi konusunda "övücü" bir yorumda bulunmadım. Aksine "Gamepower marka ekipmanların dahi" diyerek markayı küçümsedim. Türkçe dersi konusunda sanırım eksiklikleriniz var, kişisel gelişiminiz için öneririm.

Ben zaten övücü yorumda bulundunuz demedim, sırf ucuz olduğu için savunma yaptınız. Türkçe dersinin asıl kimin alması gerektiğini öğrenmiş oldunuz. Bravo.

Kullandığım Gamepower kulaklık modeli Mihawk. 3 yıldır kullanmaktayım ve daha iyi bir mikrofon kalitesine sahip kulaklık bulamıyorum. Engin bilgilerinle aydınlatır mısın beni? Zira birçok modele bütçem olsa da tatmin olamıyorum. Ayrıca ekipmanlardan beklediğim kaliteyi verdiğim fiyata endeksleyecek kadar da objektif bakabiliyorum. 15 liralık pazar kulaklığı görseli atarak bu ürünlerle karşılaştırmanız gerçekten sizi küçük duruma düşürüyor.

Ben zaten mikrofonuna laf etmedim dandik ses kalitesine ve ses kartına laf ettim yine doğru dürüst okumadan cevap yazmışsınız.

Ürünümü ve faturasını bulursam ekleyeceğim, bir ilki görmüş olursunuz.

Sizin ürününüzün bozulmaması bu ürünü temize çıkarmıyor. Açın bakın şikayet var sitesini klavyenin 3 ayda iptal olduğu ile ilgili yorumları göreceksiniz. Teknoloji işi şans işi. Ben "genelde" 3 aya iptal oluyor dedim.

15 liralık pazar kulaklığı görseli atarak bu ürünlerle karşılaştırmanız gerçekten sizi küçük duruma düşürüyor.

Önce 15TL'lik kulaklık diyorsunuz daha sonra piyasa fiyatı 137TL diyorsunuz ne dediğiniz belli değil kendinizle çelişiyorsunuz.
Buradaki asıl mesaj kulaklığın dandik olması. Ayrıyeten o görseli de ben ucuz olduğunu ve kullanılacak durumda olmadığını belirtmek için koydum.

"Böyle bir ürün sizce ucuz hatta bedava olsa da kullanılır mı?"diyerek ürünün kullanılmayacağını belirttim. Gamepower, Eşşek marka da bu sebeple kullanılmaz.

"Bunu bedava verseler kullanır mısınız?" Dedim. Bunu 137TL'ye alsanız kullanır mısınız? Demedim. Ayrıyeten hala anlatmak istediğim asıl mesajı anlamadınız. Ben aşağıda açıkça belirttim mesajı keşke okuysaydınız azıcık.

Konu ne kadar para verdiğin değil aldığın ürünün kalitesiz olması. Bedava verseler kullanılacak ürün değil.

50TL'ye alacağınız bir kulaklıkla, bu kulaklıkları karşılaştırmak en hafif tabirle "cahilliktir". Evet ilgili markalar (Eşek, Gamepower, Rampage, Inca) kaliteli markalara kıyasla daha kötü, bunun herkes bilincinde. Buna göre herkes alışverişini yapıyor beklentilerini hazırlıyor. İlgili marka ürünlerini kullanmadan muhalefet olmak için cahillik yapmayın.

Ben pahalı, bilindik marka kulaklıklar ile de kıyaslama yapmadım, telefonun içinden çıkan kulaklığın bile Gamepower'dan daha iyi olduğunu söyledim ki telefon kulaklıklarına iyi diyorsanız cahil olan sizsiniz.

Kasanızı ve raminizi atar mısınız?
Kasayı bulamadım evdede değilim ama meşhur bir corsair kasa var ya şuna benziyor Prime Üyeleri için günün fırsatı: Corsair Carbide 175R RGB, Temperli Cam, Mid Tower Bilgisayar Kasası, Siyah (CC-9011171-WW) Amazon.com.tr

Ram olarakta Kingston fury beast cl16 3200 mhz var 2*8 olarak.

Hocam artık gelse bile kargo ücreti var değmez. Zaten at eşek marka şeyler 1TL oluyordu 1TL+50 TL kargo desek 51TL'ye almak gereksiz olur. 50TL'ye yemek yerim daha iyi.
Alıp satmak daha iyi oluyordu, kullanacağımızdan değil yani 😅

Ben JD711 almıştım 60 lira gibi bir fiyata. Hala kullanıyorum 3-4 sene oldu herhalde.
Evet, ben de almıştım duruyor kenarda. 1 kere açtım paketi, hiç kullanmadan geri koydum yerine Steelseries Artics 3'e sahip olduğum için. Bir de mouse pad almıştım 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı