İncehesap Gaming gecesi başlıyor

Banada geldi. Ben gayet memnunum o kadar çöp değil bence ama hafif.
Farenin sol ve sağ tıkı çok ses çıkarıyor. Normalden abartılı bir click sesi var. Bir de farenin RGB şeridi kaliteli değil. Siyah sınır ile RGB bandı arasında simetri hataları mevcut, yer yer birbirine karışıyorlar. Bunu tam anlatamadım ama fotoğrafa bakarak anlayabilirsiniz. Bu sadece yukarı gibi belli açıdan böyle görünüyor. Farenin hizasından bakınca sorun yok:

1571757636802-png.450900

1571757785755-png.450903

Açıkçası MSI'nın bu kadar dandik bir ürün ortaya çıkarmasına şaşırdım. Bu RGB şeridindeki kusur belki sadece benim cihazda böyledir ama sol ve sağ tıkların her cihazda aynı olduğunu düşünüyorum. Sizin ürün de böyle mi? Değilse iade göndermek isterim.

Farenin sol ve sağ tıkı çok ses çıkarıyor. Normalden abartılı bir click sesi var. Bir de farenin RGB şeridi kaliteli değil. Siyah sınır ile RGB bandı arasında simetri hataları mevcut, yer yer birbirine karışıyorlar. Bunu tam anlatamadım ama fotoğrafa bakarak anlayabilirsiniz. Bu sadece yukarı gibi belli açıdan böyle görünüyor. Farenin hizasından bakınca sorun yok:

1571757636802-png.450900

1571757785755-png.450903

Açıkçası MSI'nın bu kadar dandik bir ürün ortaya çıkarmasına şaşırdım. Bu RGB şeridindeki kusur belki sadece benim cihazda böyledir ama sol ve sağ tıkların her cihazda aynı olduğunu düşünüyorum. Sizin ürün de böyle mi? Değilse iade göndermek isterim.
Bendede aynı ama pek gözüme takılmadı. Aşırı birşey beklemiyordum 110 liraya beklediğimi aldım aslında. MSI, ışık, kötü sayılmayan bir sensör, simetrik, elimide fazla terletmiyor. Beklediğimi aldım aslında. :D

1571757636802-png.450900

1571757785755-png.450903

Eğer 100₺ bandında ürün alacaksanız alt markalara yönelin. Everest,JD gibi firmalara. MSİ’dan aldığınız 100₺’lik ürün 100$ değil. Yurt dışında bebeye oyuncak diye veriyorlar onu. Beklediğinizi almak için dediğim markalara bakın.

Bende de aynı ama pek gözüme takılmadı.
"Bende de aynı" dediğiniz, RGB şeridindeki kusur mu yoksa yüksek click sesi mi?
Eğer 100₺ bandında ürün alacaksanız alt markalara yönelin. Everest,JD gibi firmalara. MSİ’dan aldığınız 100₺’lik ürün 100$ değil. Yurt dışında bebeye oyuncak diye veriyorlar onu. Beklediğinizi almak için dediğim markalara bakın.
Aslında giriş seviyesi bir cihaz aldığımı biliyordum, 100₺'ye pek de birşey beklemiyordum ama marka MSI olunca böyle tutarsız bir ürün beklemiyordum.

"Bende de aynı" dediğiniz, RGB şeridindeki kusur mu yoksa yüksek click sesi mi?

Aslında giriş seviyesi bir cihaz aldığımı biliyordum, 100₺'ye pek de birşey beklemiyordum ama marka MSI olunca böyle tutarsız bir ürün beklemiyordum.
RGB kısmı ama o kadar rahatsız etmiyor. Ben memnunun aldığımdan.
RGB kısmı dediğiniz gibi.

Aldınız mı fareyi, ben almıştım benimki geldi. Ürünün kalitesini oldukça düşük buldum bir de sizin yorumunuzu dinlemek isterim.
Ürünü bende aldım gayet memnunum sizinki gibi rgbsinde bir sorun yoktu. Dragon Center uygulaması baslı basına bir facia uygulama açılıyor ama alta atıp kapanıyor açılmıyor. Sorunlu bi uygulaması var bir sonraki güncellemelerde düzelir umarım.Yüksek click sesine haklısınız ama kulaklkla olunca pek duymuyorum rahatsız etmiyor beni.G403Wireless den sonra çok hafif ve basıklıgı daha rahat hakimiyet sunuyo ben çok memnun kaldım. Sadece programında sıkıntı var...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı