İncehesap Gaming Gecesi

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
İncehesap'ın bu Gaming gecesi her cuma mı oluyor yoksa belirli haftalarda mı? Çünkü geçen cuma saat 22.30'da girdiğimde bu indirimleri görememiştim.

İncehesap'ın bu Gaming gecesi her cuma mı oluyor yoksa belirli haftalarda mı? Çünkü geçen cuma saat 22.30'da girdiğimde bu indirimleri görememiştim.
Geçen cuma 22.30'a kadar hemen hemen hiçbir şey kalmamıştı, çoğu ürün ilk beş dakikada bitiyor. Bazı haftalar yapmadıkları oluyor ama genelde her cuma.

her cuma 22:00 da oluyor ama ben birtürlü bişey alamadım hemen stok bitiyor. sepete atıyor daha önceden ürünü indirim yapmıyor. Ben inanmıyorum onun indirimine sadece reklam amaçlı bir indirim yapmaya çalışıyorlar.

Teoride her cuma oluyor ama bazı haftalar yapmadıkları oluyor. Geçen cuma indirim vardı hatta ürün de aldım ama ondan önceki hafta yapmadılar.

Saat 19:00'da ürünler açıklanır. Saat 22:00'da indirime girerler. Eğer ucuz bir ürün varsa hemen kaparlar ve alamazsın. Bugün onların arasında bende olucağım ama bir tane fare girerse tabii.

Her cuma 22:00'da oluyor ama ben birtürlü bir şey alamadım hemen stok bitiyor. Sepete atıyor daha önceden ürünü indirim yapmıyor. Ben inanmıyorum onun indirimine sadece reklam amaçlı bir indirim yapmaya çalışıyorlar.

Hayır yalan değil ben aldım sitede yoğunluk oluyor giremiyorsun. O yüzden alacağın ürünü sepete ekle ve saat 10 olduğunda hemen al.

Geri
Yukarı