İncehesap Gaming gecesi ekran kartı indirimleri

Apacer panther 8 GB 260 TL ye düşmüş. Benim Gskill 8 GB'nin yanına alsam sorun çıkarır mı acaba? Bir kumar oynasam mı alıp acaba.🤔🙄

Radikal bir karar aldım 3000 serisi çıkana kadar bekleyeceğim :). Bu kartlar bu fiyatları görebiliyorsa 3000 serisi çıkınca bunlardan da alt fiyatlar görebiliriz :). Ayriyetten al-satçı yamyamlar saldırmadıysa bir bildikleri vardır haha :).

Sonunda ekran kartı alındı, herkese teşekkür ederim :) Sistemim de tamamlanmış oldu böylece.

İNCEHESAP.PNG

Sonunda ekran kartı alındı, herkese teşekkür ederim :) sistemim de tamamlanmış oldu böylece.

Eki Görüntüle 704432

Aynı karta sahibiz, ASUS kardeşliğine hoş geldin hocam :). Kartın PCI-e slotunda yazan kodun fotoğrafını çekin WTfast üyeliği alırsınız oyunlarınızı da akıcı oynarsınız hayırlı uğurlu olsun.

Aynı karta sahibiz, ASUS kardeşliğine hoş geldin hocam :). Kartın PCI-e slotunda yazan kodun fotoğrafını çekin WTFast üyeliği alırsınız oyunlarınızı da akıcı oynarsınız hayırlı uğurlu olsun.

Benim kartım da ASUS TUF ama AMD ben de bu kardeşliğe katılabiliyor muy... Heh geldim pardon siyah ekran aldım da ne diyorduk?

Geri
Yukarı