İncehesap Gaming gecesi ürünleri iade olur mu?

MoonDrag

Hectopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Bugün Gaming gecesinden ürün almayı planlıyorum. Ancak bu kampanyadan ürün aldıktan sonra herhangi bir beğenmeme durumunda aynı şekilde 14 gün koşulsuz şartsız iade geçerli midir? Veya iade etmek istersek yan çizme gibi bir durumları olur mu? Tecrübesi olan kişiler vardır umarım.

İade etmek yasal hakkınız. Ancak İnceHesap şikayetlerinde genellikle ürünü sattıktan sonra ilgilenmedikleri, iade işlemlerinde bayağı uğraştırdıkları yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade etmek yasal hakkınız. Ancak İncehesap şikayetlerinde genellikle ürünü sattıktan sonra ilgilenmedikleri, iade işlemlerinde bayağı uğraştırdıkları yazıyor.

Açıkçası süründürmelerinden biraz tırsıyorum. Özellikle kampanya ürünü olduğu için öyle geliyor.

Önermiyorum almayın gerekirse 50-100 TL fazla verin sizle ilgilenen kargolarınızı gönderen, sizin adınıza başkasının ürünlerini yollamayan bir siteden satın alın benim gibi psikojik olarak yıpranırsınız yoksa.

Son düzenleme:
Kesinlikle ben de önermiyorum.
Edindiğim en kötü alışveriş deneyimini İncehesap ile yaşadım.
5 gün oldu kargoya hala verilmedi.
Defalarca kez kendilerine "Sipariş işleme alındı, kargoya bile verilmedi. Verilsin artık" yazmama rağmen hemen ilgileniyoruz yazıp geçiştiriyorlar.
Birde dalga geçer gibi olan, son verdikleri cevapta şu şekildeydi.
"Siparişinizi 'acilen' işleme aldık". :D
Yazık gerçekten.

Kesinlikle ben de önermiyorum.
Edindiğim en kötü alışveriş deneyimini İncehesap ile yaşadım.
5 Gün oldu kargoya hala verilmedi.
Defalarca kez kendilerine "sipariş işleme alındı, kargoya bile verilmedi. Verilsin artık" yazmama rağmen hemen ilgileniyoruz yazıp geçiştiriyorlar.
Bir de dalga geçer gibi olan, son verdikleri cevapta şu şekildeydi.
"Siparişinizi 'acilen' işleme aldık". :D.
yazık gerçekten.

Aslında alışveriş yapma isteğim 5500XT’den geliyor. Geçenlerde 1200 TL gibi bedava bir fiyata verdiler kart’ı. O yüzden. 1500 falan olursa almam gerçi. Ama o fiyat gerçekten çok cezbedici bir fiyat. Zira elimdeki ekran kartını satınca hiç para vermemiş gibi oluyorum.

Aslında alışveriş yapma isteğim 5500XT’den geliyor. Geçenlerde 1200 TL gibi bedava bir fiyata verdiler kart’ı. O yüzden. 1500 falan olursa almam gerçi. Ama o fiyat gerçekten çok cezbedici bir fiyat. Zira elimdeki ekran kartını satınca hiç para vermemiş gibi oluyorum.
Hocam, yanlış anlamayın ama o kart için konuşacak olursak, ben 300 fazla verip 1650 Super almaktan yanayım.
Tabii ki bütçe ve FPS sizin için çoğu şeyden önemli ise anlarım.

Hocam, yanlış anlamayın ama o kart için konuşacak olursak, ben 300 fazla verip 1650 Super almaktan yanayım.
Tabii ki bütçe ve FPS sizin için çoğu şeyden önemli ise anlarım.

Aslında son yaşadığım ASUS teknik servisi olayları yüzünden ASUS markasına yaklaşmamayı düşünüyordum fakat fiyat öyle olursa gerçekten çok iyi. 1650 Super ekran kartlarının iyi soğutmalı modelleri genellikle 1900 TL ve üstü. Biraz aşıyor bütçemi açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı