İncehesap - Gaming gecesi

EnesKeser

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. İncehesap'ın Gaming gecesi etkinliğinden ürün almak istiyorum. Burada birkaç arkadaş gönderilen ürünlerin başkaları tarafından iade edilen ürünler olduğunu söylemişti. Oradan alışveriş yapan varsa yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim. Birde kargolar ortalama ne kadar sürede geliyor bu konu hakkında da tecrübelerinizi paylaşırsanız çok iyi olur.

Arkadaşlar selam. İncehesap'ın Gaming gecesi etkinliğinden ürün almak istiyorum. Burada birkaç arkadaş gönderilen ürünlerin başkaları tarafından iade edilen ürünler olduğunu söylemişti. Oradan alışveriş yapan varsa yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim. Bir de kargolar ortalama ne kadar sürede geliyor bu konu hakkında da tecrübelerinizi paylaşırsanız çok iyi olur.

Ucuz ise garantisi mevcutsa geldiğinde test ederim. Eğer sorun yoksa yoluma bakarım.

İade edilen ürünlerin kutularına ayar çekiyorlar. Anlayamazsın kolay kolay. Güvenilir bir yer. Monitör, Anakart, TV aldım. Sorunsuz sıfır üründü.

1 Tane RAM 1 tane kasa almıştım RAM 3 günde kasa ise virüs muhabbetinden 5 gün gibi bir sürede gelmişti, ikisi de sıfırdı.
Asus Rtx 2080 s Evo modelini gaming gecesinden aldım. Hiç bir sıkıntı yok. Sıfır bir şekilde geldi ve sağlıklı kullanıyorum.
İade edilen ürünlerin kutularına ayar çekiyorlar. Anlayamazsın kolay kolay. Güvenilir bir yer. Monitör, Anakart, TV aldım. Sorunsuz sıfır üründü.
Mekanik klavye almıştım. 2 günde geldi fakat Türkçe Q yerine İngilizce Q geldi geri yollayın değiştirelim dediler. Gerek duymadım.
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

Dün akşam bende ASUS TUF B450 PRO anakart aldım 799 ₺ gibi çok iyi bir fiyatı vardı kargo elime ulaşınca bilgilendiririm sizi daha önce de SSD falan almıştım bir sorun çıkmadı güvenebilirsiniz.

Dün akşam bende ASUS TUF B450 PRO anakart aldım 799 ₺ gibi çok iyi bir fiyatı vardı kargo elime ulaşınca bilgilendiririm sizi daha önce de SSD falan almıştım bir sorun çıkmadı güvenebilirsiniz.

Dunku indirim bence en iyi gecelerden biriydi son kurlara gore. 2070 Super 4 Bin liraya falan dusmustu. Baya iyi bir indirimdi gecekiler..

Yeni konular

Geri
Yukarı