İncehesap Gaming gecesinden neler aldınız?

jackarmis

Kilopat
Hem neler aldığınızı merak ettim hem de aldıklarımı hevesle paylaşmak istedim. Bayağıdır beklediğim Corsair Strafe M.2 MX Silent klavye ve Corsair HS50 Pro kulaklık aldım. Kulaklık konusunda hiçbir fikrim yoktu, fiyatına + Corsair kalitesine güvenerek sipariş verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem neler aldığınızı merak ettim hem de aldıklarımı hevesle paylaşmak istedim. Bayağıdır beklediğim Corsair Strafe M.2 MX Silent klavye ve Corsair HS50 Pro kulaklık aldım. Kulaklık konusunda hiçbir fikrim yoktu, fiyatına + Corsair kalitesine güvenerek sipariş verdim.
Öncellikle hayırlı olsun dostum. Bende elimdeki RAM'i hem 16 GB 'a hemde 3000MHz'e yükseltmek için 2 tane Apacer Gold RAM aldım. Şimdi X99'un XMP gücünü kullanma vakti :)

Herkese gecmis olsun diliyorum ben taaaa 2 once ki gece alisveris yaptım hala ne kargo var ne gelen ne giden urun kargoya dahi verilmedi. Simdiden herkese sabir dilerim.

Herkese gecmis olsun diliyorum ben taaaa 2 once ki gece alisveris yaptım hala ne kargo var ne gelen ne giden urun kargoya dahi verilmedi. Simdiden herkese sabir dilerim.
Ben pazartesi sipariş verdim, Cuma elime geçti ya. Genel olarak İncehesap'tan memnun kaldım. Stoktan Hızlı Teslimat ürünlerini tercih etmeye çalışıyorum genelde. O zaman bekletmiyolardır muhtemelen.

Kulaklıkta pek indirim göremedim ben?

Asus 60hz 1ms monitörü aldım, bakalım...
(Sabır dileyen arkadaşa ithafen, geçen cuma aldığım ram ler çarşamba günü elime geçti. Şans işi kaç günde geleceği, tek bir olayı genele yaymak mantıklı değil.)

Geri
Yukarı