İndirimlerde neler aldınız?

Hepsi değil tabii ama çoğu öyle ☺.
Çoğu öyle zaten rezillikti bu yıl. Önceki seneler de her üründe indirim oluyordu. Çok olmuyor az oluyordu bazılarında yine yakalarsan efsane ürünler düşüyordu ama bu yıl fiyaskoydu, katılıyorum.

İŞLEMCİ: AMD Ryzen5 2600 3.4GHz // (SİNERJİ) 800TL
ANAKART: Gigabyte B450M S2H 3200MHz // (SİNERJİ) 400TL
BELLEK: Kingston HyperX Fury 16GB 3200MHz CL16 8x2 // (SİNERJİ) 460TL
SSD: Kingston A2000 500GB 2200/2000 NVMe // (TRENDYOL) 430TL
KASA: Zalman N3 3.0 // (SİNERJİ) 275TL
PSU: High Power 700W Simplicity 80+ // (SİNERJİ) 375TL
MONİTÖR: AOC IPS 144Hz 1MS // (ITOPYA) 1.000TL
EKRAN KART: Asus Rog Strix RTX 2060 // (VATAN) 2.500TL
KLAVYE: VPro V700s Alloy Blue Switch Mekanik // (ITOPYA) 150TL
WIFI: Tenda U1 300Mbps // (ITOPYA) 50TL

Komik. İndirim var diyenler, ürünlerin fiyatlarının bilerek yükseltildiğini düşünmek bile istemiyorlar 🤔

Bindirim günlerinde herkese bol alışverişler o zaman🤠
Yanılıyorsun. Not defterime eylül ayında hazırladığım sistemi 500-600 TL indirimle aldım. Maalesef ki bazı ürünlerde dediğiniz doğruydu ama takip edenler ciddi indirimler yakaladı. Misal arkadaşıma 3030 TL'ye Nitro+ RX 5700 XT aldık. Bu fiyata tek bir site gösteremezsiniz şuanda.

Yanılıyorsun. Not defterime eylül ayında hazırladığım sistemi 500-600 TL indirimle aldım. Maalesef ki bazı ürünlerde dediğiniz doğruydu ama takip edenler ciddi indirimler yakaladı. Misal arkadaşıma 3030 TL'ye Nitro+ RX 5700 XT aldık. Bu fiyata tek bir site gösteremezsiniz şuanda.
Katılıyorum. Bazı ürünler gerçekten indirime girdi. Ben de eylülden beri araştırıyordum. Piyasa fiyatlarını ezberledim resmen. Ama o kadar yüksek geliyordu ki hep erteliyordum. Ayrıca kasım ayı indirimlerinden hiç haberim yoktu. Bir de PC bileşenlerinden hiç anlamıyordum. Araştırırken biraz öğrendim bir liste oluşturdum iyi kötü ve kasım ayı geldi. Bu da bana piyango gibi oldu.

Fakat N11 Trendyol Hepsiburada Amazon İncehesap vs. yerlerde yeterince indirim olmadı. Bence en sağlam indirim Vatan'da oldu ve ben bu performansı hiç beklemiyordum onlardan. Kasım ayı indirim şampiyonu! 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı