İncehesap Gaming Gecesi'nden PSU gibi parça alınır mı?

Berat.xx56

Centipat
Arkadaşlar merhaba, 1 aydır PSU almayı planlıyorum. Tam güzel bir model buldum alacaktım ama İncehesap'ta Gaming Gecesi diye bir şey varmış cuma günleri. Güzel ürünler düşüyor mu? Beklemeli miyim cuma gününe kadar sizce?

Zaman zaman düşebiliyor beklemenizi tavsiye ederim.

Ne alacaksınız? Biraz şans işi bazı cumalar hiç güzel bir şey vermiyor bazen tek tük güzel şey veriyor.
Bunlardan birisini hocam

Arkadaşım geçen hafta bin liraya bronze sertifikalı bir model gördüğünü söyledi.

Bunlardan birisini hocam.

Arkadaşım geçen hafta bin liraya Bronze sertifikalı bir model gördüğünü söyledi.

NZXT'nin fiyatı fazlasıyla iyi şu anda. Bronze sertifikanın bir önemi yok Rampage Gamepower da bile var Bronze sertifika. Bitfenixin vardı geçen hafta iyi fiyata şu anda fena değildi fiyatı ama NZXT'yi tercih ederim.

NZXT'nin fiyatı fazlasıyla iyi şu anda. Bronze sertifikanın bir önemi yok Rampage Gamepower da bile var Bronze sertifika. Bitfenixin vardı geçen hafta iyi fiyata şu anda fena değildi fiyatı ama NZXT'yi tercih ederim.
Ozaman ben yine cumaya kadar bekleyeyim inşallah zam gelmezse ve güzel ürün düşmezse dediğinizi alacağım hocam teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı