İncehesap garantisi nasıl?

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
İncehesap'dan ürün satın aldım ama distribütör garantili yazıyor nedir bu distribütör garantisi? Ürünü garanti diye nereye götüreceğim atıyorum Logitech marka klavye aldım bozulunca incehesaba mı götüreceğim? Yoksa markaya mı?

Logitech için Türkiye distribütörü Penta'ya göndereceksiniz. Garanti belgesinde yazıyor olmalı. Mesela Rampage, Everest gibi ürünleri Segment Bilgisayar'a göndermek gerekiyor.

İncehesap'dan ürün satın aldım ama distribütör garantili yazıyor nedir bu distribütör garantisi? Ürünü garanti diye nereye götüreceğim atıyorum Logitech marka klavye aldım bozulunca incehesaba mı götüreceğim? Yoksa markaya mı?
Distribütör garantisi o markanın yerel garantisi oluyor. Logitech Türkiye garantisi oluyor o şekilde. Ürünü aldığında içinde gelen garanti belgesiyle yetkili bir logitech servisine götürüp garanti sürecini başlatabilirsiniz diye biliyorum.
Logitech için Türkiye distribütörü Penta'ya göndereceksiniz. Garanti belgesinde yazıyor olmalı. Mesela Rampage, Everest gibi ürünleri Segment Bilgisayar'a göndermek gerekiyor.
Evet ben yetkili dedim kim olduğunu bilmiyordum, yetkili Pentaymış. Garanti belgesiyle göndereceksiniz oraya. Ama bu durum Logitech için geçerli.

peki penta güvenilirmi loghitect klavye söyledim ve bozulursa güzel tamir yapabiliceklermi
Logitech garanti servisini penta yaptıysa güvenilirdir. Koskoca firma işini riske atmaz. Öyle dandik mahalle bilgisayarcısı gibi bir yer değildir yani merak etmeyin güvenebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı