İncehesap güvenilir mi?

TierAres

Hectopat
Yaklaşık bir 10-15 gün sonra incehesap.com üzerinden bir sistem alacağım. Şikayetvar'a baktım ve her mağazanın olduğu gibi İncehesap sitesininde şikayet edildiğini gördüm. İncehesap üzerinden küçük parçalar değil de sistem alan arkadaşlara soruyorum. İncehesap güvenilir mi? Bir sorunla karşılaştığımda karşımda bir muhatap bulmam zor olur mu? Bir sorun çıkarsa yardımcı olurlar mı? Ve tabii ki teslimat süreleri çok mu uzun?

Kesinlikle güvenilir özenli bir firma.

İstanbul içinde kargoları çok hızlı. Bana 1 gün içinde getiriyorlardı.

Birkaç gün içerisinde teslim ediyorlar. Herhangi bir sorunda muhatap bulursun iadelerde ve değişimlerde bana hiç sıkıntı çıkartmadılar.

Evet daha birkaç gün önce bir ürün sipariş ettim 2 gün içinde ve ürün kırıksız, çiziksiz, sorunsuz geldi.

İncehesaptan hazır sistem siparişi vermiştim. Bugün elime ulaştı fakat hazır sistemleri test etmeden yolluyorlar. Bilgisayarı açarken ve kullanırken 6 farklı mavi ekran hatası aldım. Bios güncellemesi, format, ramleri tak çıkar yaptım mavi ekran hatalarından kurtulamadım. Müşteri temsilcisine çok rahat bir şekilde ulaştım.

İncehesap'tan hazır sistem siparişi vermiştim. Bugün elime ulaştı fakat hazır sistemleri test etmeden yolluyorlar. Bilgisayarı açarken ve kullanırken 6 farklı mavi ekran hatası aldım. BIOS güncellemesi, format, RAM'leri tak çıkar yaptım mavi ekran hatalarından kurtulamadım. Müşteri temsilcisine çok rahat bir şekilde ulaştım.

Hocam son anda karar değiştirdim. 19 Ekim 22.15 sularında GameGaraj üzerinden PC satın aldım ve 21 Ekim 13.50 de sistemim kargoya teslim edildi. Çok hızlı yardımcı olan bir müşteri temsilcileri var. Öneririm.

Güvenilir site, sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Yaşasanız bile en kısa sürede halledilir sorununuz.

Hayırlı olsun hocam. Umarım sorun yaşamazsınız. Hangi sistemi aldınız?

Sistem parçaları.
İşlemci AMD Ryzen 5 7500F.
Anakart ASUS Prime A620M-E
Ekran kartı Palit 4060 Dual 8 GB.
RAM G.Skill flare 2x16 6000MHz.
SSD twinmos 1TB 3600/3250
İşlemci soğutucu içinse
darkFlash darkair Plus kule tipi 2xfanlı ARGB işlemci soğutucu.

Yeni konular

Geri
Yukarı