İncehesap guvenilir mi?

Berkay qx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İncehesap'tan hazır sistem aldım. Hiçbir güven sorunum yok da internette magdur olan insanlar gordum. Sistem alip da sorun çıkanlar aldiktan 2 yil sonra sorunu olanlar vs icimde kaldi sormak istedim. Aldigim sistem bozulmaz veya ilerleyen zamanlarda herhangi bir sorunu çıkmaz değil mi?

Güvenilirdir fakat her mağazada ufak sıkıntılar olabilir, sonuçta elektronik bir ürün alıyorsunuz. Aldıktan 2 yıl sonra da sorun çıkıyorsa orada kullanıcı kaynaklı bir şey ararım ben.

Merhaba arkadaşlar. İncehesap'tan hazır sistem aldım. Hiçbir güven sorunum yok da internette magdur olan insanlar gordum. Sistem alip da sorun çıkanlar aldiktan 2 yil sonra sorunu olanlar vs icimde kaldi sormak istedim. Aldigim sistem bozulmaz veya ilerleyen zamanlarda herhangi bir sorunu çıkmaz değil mi?

Düzgün kullanırsanız bir şey olması çok zor ayrıca garanti bunun için var.

Şuan İncehesap'tan aldığım sistemle yazıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Bazen kablolamayı çok sıkı yapıyorlar o bazılarında problem çıkarabiliyor sıcaklıktan oda 1000 kişide 1 olan ihtimal. Sonuç olarak sorun çıkmaz çıkarsa garantiye gönderirsiniz.

Sistemi indirim ile İncehesap'tan almıştım. 2 senesini doldurdu şu anda. Site güvenilir ama gelen ürünlerin ne kadar dayanacağı tamamen şans. Mesela gelen yüksek voltajı sigortanız durduramaz ve PSU'nuz ya da komple sisteminiz yanar. Bunu bilemeyiz. Ya da çok sıcak kullanıyorsunuzdur ve ekran kartının 2 seneye perti çıkar.

Zamanla özelleştirmeler yaptım ama anakart, ekran kartı, işlemci üçlüsü hâla ilk sistemden kalma.

Güvenilirdir. Kimse kesin olarak bir sorun çıkmaz veya çıkabilir diyemez. Her yerde olduğu gibi burada da sorun yaşama olasılığınız var. Genel olarak iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı