İncehesap hazır sistem ne zaman kargoya verilir?

YiğitYurt

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, İncehesap'tan hazır sistem sipariş ettim ve şu an montaj aşamasında gösteriyor ve bugün faturalandirildi. Ne zaman kargoya verilir? Kargoya veriliş tarihini 5 Temmuz gösteriyor ama tahmini bir süredir diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargoya teslim edilen siparişler, İstanbul içi ortalama 1 iş günü, İstanbul dışı ise ortalama 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Kargo teslim süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişebilir. Yazıyor kendi sitesinde hocam takip ettiniz mi?

Kargoya teslim edilen siparişler, İstanbul içi ortalama 1 iş günü, İstanbul dışı ise ortalama 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Kargo teslim süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişebilir. Yazıyor kendi sitesinde hocam takip ettiniz mi?
Peki kargoya veriliş tarihini 5 temmuz gösteriyor tahmini mıdır çünkü faturalandirildi yarın verilir diye düşünüyorum

Peki kargoya veriliş tarihini 5 Temmuz gösteriyor tahmini mıdır çünkü faturalandirildi yarın verilir diye düşünüyorum

Şu an yoğun olabilirler 14 bin TL olan sistem sebebi ile ama o kadar geç vakite kalacağını sanmıyorum en geç bu hafta içi kargoya verilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı