İncehesap iade edilmiş ürün gönderir mi?

_efsane

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün saat 22:00'da indirimler var ve Ryzen 3600X alacağım. Ama takıldığım bir nokta var, daha önce Gaming gecesinde ürün alanlar sorun yaşadığını ve iade ürünler olduğu ile ilgili konular gördüm. Ve beni biraz korkuttu açıkçası ben şimdi Ryzen 5 3600X alınca 0 iade olmamış ürün olduğunu nasıl anlarım? Bir bilgisi olan var mı Ryzen 3600X kutusu acaba jelatinli mi veya kutu koruma bandı, tekrar düzenlenmiş olabilir mi? O koruma bandı açılıp iade edildikten sonra tekrar yapabiliyor mu acaba bilgisi olan var mı?

Ben Gaming Gecesi indirimlerinden 2 ürün aldım. Birisi anakart birisi kasa. Sıfır, kesinlikle açılmamış kutular ve çok düzgün bir şekilde geldi. Kutularda en ufak ezilme yok. Çekinmeden alın en ufak sorun çıkarsa garantisi var zaten.

Naylon kutu derken ne kastetmek istediniz. Ve işlemci ekran kartı kutularında koruma bandı oluyor o açıldıktan sonra tekrar yapabiliyor mu aynı koruma bandını.
Görseldeki kutular.

Dosya Ekleri

• 50-adet-grup-Saklama-Kutular-CPU-Kutusu-Plastik-Kutu-AMD-938-940-FM1-CPU-serisi-IC.jpg
    50-adet-grup-Saklama-Kutular-CPU-Kutusu-Plastik-Kutu-AMD-938-940-FM1-CPU-serisi-IC.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 49
  • UT8ksmGXaFbXXagOFbXe.jpg
    UT8ksmGXaFbXXagOFbXe.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 47
Görseldeki kutular.

Anladım hocam teşekkürler. Şey hakkında bilginiz var mı? Şimdi baktım Ryzen serisi işlemci kutularında üstünde kağıt var onu kesmeden açılmıyor iade olsa o kağıdı tekrar söküp taksalar iz vb bir şey kalır mı ve öyle yapsalar ürünün bilgileri nasıl uyusucak seri numarası vs.

Anladım hocam teşekkürler. Şey hakkında bilginiz var mı? Şimdi baktım Ryzen serisi işlemci kutularında üstünde kağıt var onu kesmeden açılmıyor iade olsa o kağıdı tekrar söküp taksalar iz vb bir şey kalır mı ve öyle yapsalar ürünün bilgileri nasıl uyusucak seri numarası vs.
İsterlerse baskı makinesi alıp aynı yazıyı aynı tür kağıda basıp yapıştırabilirler.

İncehesap değil ancak İtopya adlı mağazadan bizzat mağazaya giderek bilgisayar topladım. Tamamen sıfır ürünler ve işlemciyi teslim ederlerken üstte gördüğüm paketlerde teslim ettiler. Ve paketler bir band ile kapatılmış vaziyette. Dolayısıyla öyle bir kağıt söz konusu değil. Ancak orijinal kutusunda teslim alırsanız garanti bandı var açılıp açılmadığını gösteren. Yine de onun da çözümünü buluyor satıcılar, aynı banttan üreterek ve aynı yere yapıştararak vs. vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı