İncehesap iade faturası

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce ürün iadesinde bulundum bugün mesaj geldi "iadenizi kabul ettik ortalama 48 saat içerisinde paranız hesabınıza yatar. 3 gün içerisinde iade faturanızı servisimize ulaştırmanızı rica ederiz" yazıyordu. Ürünü iade için gönderirken kutunun içine faturayı da koymuştum. İade faturası tam olarak ne oluyor, normal faturadan farklı mı? Ayrıca bu faturayı göndermezsem para iadesi yapılmaz mı?

Merhaba hocam kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama banada aynı şekilde mesaj geldi akşam. Siz ne yaptınız?

Merhaba hocam kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama bana da aynı şekilde mesaj geldi akşam. Siz ne yaptınız?

Estağfurullah hocam. 1.5 yıla yakın süre geçti tam olarak hatırlamıyorum fakat ürünü henüz göndermediyseniz kutuya fatura çıktısı ve iade sebebini belirttiğim bir not yazmıştım. Sonrasında bir sıkıntı olmadı para iadesi de yaptılar. Fakat bu 1.5 yıllık süreç içerisinde prosedür değişiklikleri olmuş olabilir, müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmeniz daha mantıklı bir seçim olur.

Estağfurullah hocam. 1.5 yıla yakın süre geçti tam olarak hatırlamıyorum fakat ürünü henüz göndermediyseniz kutuya fatura çıktısı ve iade sebebini belirttiğim bir not yazmıştım. Sonrasında bir sıkıntı olmadı para iadesi de yaptılar. Fakat bu 1.5 yıllık süreç içerisinde prosedür değişiklikleri olmuş olabilir, müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmeniz daha mantıklı bir seçim olur.

Teşekkürler hocam, iyi günler.

Geri
Yukarı