İncehesap İade Sorunu

GuiKita

Kilopat
Yer
Bursa/İnegöl
Daha fazla  
Meslek
Eczane Teknisyeni
Bugüne kadar güvenerek alışveriş yaptığım incehesap.com adresi ile ilgili yaşadığım sorunu yazacağım ki başkasının da başı ağırmasın. Asus marka bir ekran kartı aldım ve kartta Coil Whine sorunu olduğu için Asus'a gönderdim. İade/Değişim formu fatura vs. bütün gerekli evrakları tam zamanında incehesap.com yetkililerine ilettim. Para iademi tam tamına 2 aydır bekliyorum. Müşteri hizmetlerinin birbirlerinden habersiz oluşu mu dersiniz, talimatlı ödemeyi ilettik diyip bir sonraki gün aradığımda öyle bir işlem yapılmamış denmesi mi dersiniz, kartınızda problem var iade yapılamıyor gibi bahaneler mi dersiniz. İlk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum ve bunu incehesap.com gibi köklü bir firma yapıyor. Bir iade işlemi yapmak ne kadar zor olabilir? Satın alırken kartımda hiçbir problem yok, her şey sorunsuz, fakat konu iadeye gelince akılları gidiyor. Gerçekten artık canım çok sıkıldı ve alışveriş yapmayı düşünenleri de bilgilendirmek için bunu yazıyorum. İncehesap.com'dan alışveriş yapacaksanız iade durumu ile karşılaşırsanız başınız çok ağrıyacak. Önceden çevreme tavsiye ederdim ama şimdi asla ne kendim ne de bir yakınıma oradan alışveriş yaptırtmayacağım. Elimden geldiğince her yerde paylaşacağım ki herkes bilgi sahibi olsun. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum devam ederse THH başvurusu yapabilirsiniz.

Kesinlikle öyle yapacağım. Bu kadar problemli bir firma ile karşılaşmadım ben.
sonuç nedir, bir gelişme var mı?

Her gün arıyorum, işlem yapıldı mailinize evrak gönderildi diyorlar. 14 Mayıs'ta bir işlem evrağı gönderiyorlar fakat bir banka üstünden 12 gün geçmesine rağmen bu evraklarla ilgilenemiyorsa ya evrak gitmemiş ya da bir sorun oluşmuş olabilir, sorun olsaydı banka beni arardı ama.

Evet eninde sonunda aldım parayı ama canım çıktı. Bir daha alışveriş yapacağım zaman bu siteyi en son düşüneceğim.
Geçmiş olsun. Kurtulmuşsunuz sonunda. Yaşayan nadir kullanıcılardansınız sanırım. Şanssızlığınıza verip takmayın kafaya geçip gitmiş. :kedi:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı