İncehesap iade süreci nasıl işliyor?

Celal coşkun

Hectopat
Arkadaşlar merhaba İncehesap'tan R5 3600 aldım ama ben farklı bir ürün alacaktım siparişlerim yerimden Yardım/Destek tarzı bir yer vardı oraya basıp şikayetimi mesaj olarak ilettim ve onlarda talebiniz işleme alınmıştır para iadesi 1-3 iş günü içerisinde yapılacaktır dediler. Herhangi bir sıkıntı olur mu paramı iade ederler mi para benim olsa bu kadar dert etmem ama babamdan çıktı para lütfen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranı iade ederler, İncehesap'tan bende alışveriş yapıyorum sorun çıkaracaklarını zannetmiyorum. Ama sen genede çağrı merkezini bir ara detaylar hakkında bilgi edin.

Benim ekran kartımda bir problem olduğu için servise gönderdim, bana iade yada değişim seçeneğini sundular ben değişim istedim ve yenisini gönderdiler. Çağrı merkezi ve servisi gayet ilgili, eğer seninle alakalı bir problem yoksa üründe sorun çıkaracaklarını zannetmiyorum.

Benim ekran kartımda bir problem olduğu için servise gönderdim, bana iade yada değişim seçeneğini sundular ben değişim istedim ve yenisini gönderdiler. Çağrı merkezi ve servisi gayet ilgili, eğer seninle alakalı bir problem yoksa üründe sorun çıkaracaklarını zannetmiyorum.
benimle alakalı derken anlamadım ürünü bugün sipariş verdim ve bugün iptal ettim ana ettilermi bilmiyorum

He ben eline geçti geri gönderdin sandım, öyle bir durumsa hiç sorun olmaz sen gene de çağrı merkezini ara işlemi teyit ettir.

Geri
Yukarı