İncehesap & SteelSeries servis süreci nasıl işliyor?

Jasanayaka

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, 10.03.2022 tarihinde İncehesap üzerinden Steelseries marka Apex 3 TKL klavye satın aldım. İki gün sonra ürün elime ulaştı. Yaptığım testlerde g tuşunun basmadığını fark ettim. Yani basıyor ancak işlemiyor hiçbir şekilde. Bunun dışındaki tüm tuşlar çalışıyor, sorunsuz. İncehesap üzerinden değişim isteği oluşturup ürünü MNG Kargo'ya teslim ettim. Aradan geçen bir gün sonra, bugün İncehesap'tan SMS geldi. Ürünüm Despec adlı SteelSeries distrübitörüne teslim edilmiş, durumu 10 gün içinde belli olacakmış. Sıfır alınan bir ürüne, sanki yıllardır kullandığım bir ürünü servise yollamışım gibi davranılması normal mi? Ben İncehesap'ın da sorunu test edip değişim kararını vermesini bekliyordum, ancak anladığım kadarıyla klavyem tamir görüp bana gönderilecek. Sıfır ürünü tamire göndermiş olduk yani. Durum hakkında yardımcı olabilecek var mı?
İncehesap servis kaydı:

Incehesap.png

Son düzenleyen: Moderatör:
%90 ihtimalle yenisini vericekler. Servise göndermelerinin sebebi her zaman tamir etmeleri değildir, gerçekten arıza var mı servis onu kontrol edicek.
Ben İncehesap'ın da sorunu test edip değişim kararını vermesini bekliyordum
Yani İncehesap bunu kontrol etmez, servis kontrol eder. Uygun görülürse değişim kararı veya tamir yapılır fakat dediğim gibi yüksek ihtimalle yenisini verirler.

Geri
Yukarı