İncehesap iade termal macunu kullandım

SametSSQQ

Femtopat
Arkadaşlar İncehesap'tan bir soğutucu aldım lakin macununu sürdüm. Soğutucunun soğutucu RAM slotuna kadar uzadı. Soğutucuyu takacağım ya da RAM'ı takacağım bende RAM'ı seçtim lakin iade ederken termal macunu bahane ederler mi? Macun markasız ve çok ufak bir macundu. Naylon poşette.

Macun fiyatını düşüp o sekilde iade ederler paranı en kotu ihtimalle.
Hocam macun 1 gram falandı macun bu hatta
Pekala. Ürün geldiğinde macun paketi delikti, akmıştı vb. diyebilirsin. Amazon.com.tr gibi müşteri memnuniyeti yüksek bir firma olsa macunun lafını yapmayıp iadeni alırlardı fakat incehesap iade şartları tam rezalet.

Tek cümlede müşteriye verdikleri değer şurada gizli "tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş"

Macun bu

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-21-01-19-33-043_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-06-21-01-19-33-043_com.miui.gallery.jpg
    239,4 KB · Görüntüleme: 37

Macun bu
Hiçbir isletme elindeki parayi kaybetmek istemez. Hani minnacık bir olay yüzünden paranı iade etmeme durumu olabilir. En güzeli p.tesi günü durumu anlatan bir mail atın yada telefonda arayın. Bu durumda size en sağlıklı açıklama alınan yerden gelir.

Macun bu
Arkadasin dediği gibi ürün delildi geldiğinde parlaktı v.s diyin bahane olarak.

Macun içinden çıkmadı desem?

Tercih senin. Daha önce incehesap'tan hiç alışveriş yapmadım ama "tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş" maddesi koyan siteden çöp almam. 3-5 fazla verir Amazon'dan alırım. Fan çok ses yapıyor, macun çıkmadı vb. de gönder. Öyle iade koşullarına böyle cevap.

Tercih senin. Daha önce incehesap'tan hiç alışveriş yapmadım ama "tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş" maddesi koyan siteden çöp almam. 3-5 fazla verir Amazon'dan alırım.
Yahu bende hazır burdayken sorayim sana. Simdi ben bu lanet teknobiyotikden monitor aldim iade bekliyorum. Istediğim monitor ne Vatan da ne Amazonda mevcut. Sinerji,Hepsiburada,N11,QP de bulunuyor. Hangisinden alsam daha sorunsuz olur ? Teknobiyotikden almadan önce bu forumda 2 konu actim nasil site sorunu varmıdır v.s gibisinden. Iki konuya da negatif yorum gelmeyince aldim teknobiyotikden. Hata ettik.
Ya da bana iade ürünü geldi belkide çıkmadı derim?
Yok satıcıya suç atma :) kanıt ister. Kutu açılım videosu v.s. üreticiye suç atsan daha temiz .

Geri
Yukarı