İncehesap opsiyonel 1 değişim diye bir şey var mı?

H.CanK

Centipat
İncehesap'tan sistem topladım ve foruma danıştım ve 2 parça da uygunsuzluk ve riskli olabileceği söylendi ve ürün daha kargolanmadı ve bende ücret ilave edip üst marka almayı istedim. Bana opsiyonel 1 değişim hakkınız var dendi sitede herhangi bir şey yazmıyor bu konuda varda ben mi göremedim.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar şaşırmış hocam hiçbir şey alınmaz sikayetleri gormedin mi?
ben aldım memnunum,7 gün de geldi ürünüm. Üstelik ben ürünü sipariş ettikten 1 gün sonra ürün ilandan kaldırıldı. Önce bir şüphelendim ürün yokmu ellerinde acaba diye. Sonra hiçbir sorun olmadan gönderdiler ama. Bu arkadaşa da böyle bir sebep sunulduysa gerçekten öyle oldugu ıcındır,incehesapta çalışan bir arkadaşım var o bana nedir ne değildir net bilgiler verdi.

Ben aldım memnunum, 7 gün de geldi ürünüm. Üstelik ben ürünü sipariş ettikten 1 gün sonra ürün ilandan kaldırıldı. Önce bir şüphelendim ürün yok mu ellerinde acaba diye. Sonra hiçbir sorun olmadan gönderdiler ama. Bu arkadaşa da böyle bir sebep sunulduysa gerçekten öyle oldugu ıcındır, İncehesap'ta çalışan bir arkadaşım var o bana nedir ne değildir net bilgiler verdi.

İstanbul icindeysen gonderir kısa günde.

Arkadaşlar yardımcı oldu direk telefona bağlandım. Oradaki çalışan yardımcı oldu . 10 güne gelir dediler.Umarım problemsiz alışveriş olur.
ben aldım memnunum,7 gün de geldi ürünüm. Üstelik ben ürünü sipariş ettikten 1 gün sonra ürün ilandan kaldırıldı. Önce bir şüphelendim ürün yokmu ellerinde acaba diye. Sonra hiçbir sorun olmadan gönderdiler ama. Bu arkadaşa da böyle bir sebep sunulduysa gerçekten öyle oldugu ıcındır,incehesapta çalışan bir arkadaşım var o bana nedir ne değildir net bilgiler verdi.
Hocam ikinci el ürün gönderme kutu açılmış ürün gönderme konusu hakkında bilginiz varmıdır?
Bununla ilgili birçok konu görmüştüm.

Arkadaşlar yardımcı oldu direk telefona bağlandım. Oradaki çalışan yardımcı oldu . 10 güne gelir dediler.Umarım problemsiz alışveriş olur.

Hocam ikinci el ürün gönderme kutu açılmış ürün gönderme konusu hakkında bilginiz varmıdır?
Bununla ilgili birçok konu görmüştüm.
Var tabiki,ürün istediğim gibi gelmedi diye itiraz iletebiliyorsunuz. Bu süreçte ise size gelen ürünü kargosu gelen ürün üzerindeki adrese aynı şekilde göndermeniz gerekiyor ve gönderdiğinize dair dekontu harcamayı yapmış olduğunuz bankanın chargeback birimine iletmeniz gerekiyor. Siz zaten talepte bulundugunuz zaman adınıza acılmış dosyayı yapan personel sizden bunu talep edicektir. Halkbank kartınızla yapılan bir işlemse bu süreci hızlandırmak adına ilgilenebilirim. Dosya kimdeyse bi mail trafiğine girebilirim bilginiz olsun.

Geri
Yukarı