İncehesap kargoya verildikten sonra değişim yapar mı?

Daha fazla  
Mh.
Bu bilgisayarı aldım 3-4 gün önce ve aldıktan 1 gün sonra pişman oldum. RAM 3200MHz yerine 3600MHz yapmak istiyorum, Ryzen 5500 yerine 5600 yapmak istiyorum vs.
kargoya verilmeden önce değişim istediğimi ilettiğimde "siparişinizin faturası kesildiği için bu aşamada değişim olmamaktadır." bunu yazdılar. Kargoya verildikten sonra yazdım(UPS). O zaman da "siparişiniz montajı bitmiş ve kargoya verilmiş gözükmektedir. Ne yazık ki değişim işlemi yapılamamaktadır" dediler. Parçaları değiştirmem lazım çok önemli bu parçalarla kullanamam. Perşembe günü kargoya verildi araya hafta sonu girdiği için uzadı, pazartesi 9-18 arası kargo gelecek büyük ihtimal. Ne yapmalıyım? Değişim yapma ihtimalim hiç yok mu? Kargoyu açmadan olduğu gibi İncehesap'a iletsem değişim yaparlar mı?

Son düzenleme:
Ben kendimi ifade edemedim herhalde. Kargo şuanda incehesap'tan bana geliyor. Klasik bir satın alma işlemi. iade veya değişim yapmak için şuanda ne yapmalıyım? Tam olarak söyleyebilir misiniz? çıkmaza girmiş durumdayım.
Normalde kargo gelince almadan geri gönderirseniz iade ediliyor diye biliyorum, ama hazır sistemlerde iade var mı bilemiyorum...

Screenshot_1.png

İnternette Kargoyu alıp aldığım gibi götürmem gerektiği söyleniyor. Siz, kargocudan alma kargoyu iade etmesini söyle kapıda diyorsunuz anladığım kadarıyla. Hangisini yapmalıyım. Çok derin sorular soruyorum farkındayım ama önemli benim için hata yapmak istemiyorum.

Eki Görüntüle 1620415
İnternette Kargoyu alıp aldığım gibi götürmem gerektiği söyleniyor. Siz, kargocudan alma kargoyu iade etmesini söyle kapıda diyorsunuz anladığım kadarıyla. Hangisini yapmalıyım. Çok derin sorular soruyorum farkındayım ama önemli benim için hata yapmak istemiyorum.
Getirin yazmıyor, gönderin yazıyor. Kargoyla da gönderilir o yüzden bence.

Hocam kargoyu iki şekilde iade edebilirsiniz. Kargoyu teslim almazsanız 3 gün içerisinde geri gider, ya da şubeyi arayıp ürünü teslim almak istemediğinizi söylersiniz dağıtıma çıkarmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı