İncehesap Oyun hediyesini göndermedi

Tek7HackDedi

Kilopat
Makaleler
4
Gaming Gecesinden işlemci aldım, yaklaşık bir buçuk ay oldu fakat yanında hediye yazan oyunu hala göndermediler. Mail attım, yakın zamanda dönüş yapacağız dediler fakat 25 gün oldu. O hediye diye yazan oyunlar gercek mi yoksa satış yapmak için mi yazıyorlar?

Gaming gecesinden işlemci aldım, yaklaşık bir buçuk ay oldu fakat yanında hediye yazan oyunu hala göndermediler. Mail attım, yakın zamanda dönüş yapacağız dediler fakat 25 gün oldu. O hediye diye yazan oyunlar gercek mi yoksa satış yapmak için mi yazıyorlar?

Kampanya hangisi? Ekran görüntüsü atar mısınız?

Tekrar mail atın. Benzer olay ben de yaşadım. Aldığım ekran kartının oyun ödülü varmış. Mail attım geri dönüş yapacağız dediler. Yaklaşık 2 hafta hiçbir dönüş olmayınca tekrar mail attım. Diğer gün kodları yolladılar.

Kampanya hangisi? Ekran görüntüsü atar mısınız?

Ekran görüntüsü yok ama her Gaming gecesinde işlemcinin yanına oyun hediyesi verıyorlar.

Tekrar mail atın. Benzer olay ben de yaşadım. Aldığım ekran kartının oyun ödülü varmış. Mail attım geri dönüş yapacağız dediler. Yaklaşık 2 hafta hiçbir dönüş olmayınca tekrar mail attım. Diğer gün kodları yolladılar.

Atayım bir kere defa.

Son düzenleyen: Moderatör:
[email protected] adresine,
Ad soyad, sipariş numarası ve aldığınız ürünü belirten ayrıntılı bir mail atın. Oyun kodu istediğinizi belirtin. Ben hem mail hem de sipariş ekranından destek mesajı attım. Oyun kodum gönderildi.
Ekran görüntüsü yok ama her Gaming gecesinde işlemcinin yanına oyun hediyesi verıyorlar.

Atayım bikere defa.
Her gaming gecesinde olmuyor bildiğim kadarıyla, onu işlemci firması kendi hediye ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı