İncehesap peşin fiyatına taksitlendirme

HESAPİPTAL

Centipat
Yer
Antalya
İncehesap üzerinden hazır sistem almayı planlıyorum ve mümkünse peşin fiyatına taksitlendirme yapmak istiyorum. Sepete eklediğim ürünü satın almaya geçince sadece paraf karta peşin fiyatına 5 taksit yapılabiliyor gözüküyor, sizce peşin fiyatına taksit olanağı zaman geçtikte artabilir mi? Mesela Hepsiburada gibi 9 taksite kadar çıkabilir mi? Ayrıca peşin fiyatına taksit olanağı olan başka hazır sistem alabileceğim siteler önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükseleceğini sanmıyorum, zaten yasalar olabildiğince taksit olayını önlemeye çalışıyor. Millet kartları patlatıp ödeyemiyor maalesef. Ben olsam tek çekim yapıp, her ay yatır - çek yapardım. Benim gibi insanlar yüzünden oluyor zaten. :)
Not: Vefat edince, borçlarınız siliniyor.

Bankanla görüş taksit imkanı daha iyi olur. Yani peşin alıp bankanı arayıp taksitlendireceksin veya internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden peşine sonradan taksitlendirme yapabilirsin ama bankanın böyle bir imkanı var mı önce danış.

Bankanla görüş taksit imkanı daha iyi olur. Yani peşin alıp bankanı arayıp taksitlendireceksin veya internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden peşine sonradan taksitlendirme yapabilirsin ama bankanın böyle bir imkanı var mı önce danış.
Çok teşekkür ederim, hiç aklıma gelmemişti... İnternet üzerinden alışverişlerde taksitlendirme hakkında bilgi sahibi olmadığım için sözleriniz benim için altın değerinde.

İstersen kredi kartı yerine ihtiyaç kredisi çek onda taksit sınırlandırması olmuyor ama faizi biraz fazla. Mesela 1500 lira çekip 12 taksite bölersen masrafı 200-300TL faiz geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı