İncehesap Ryzen 3 3100 sistem nasıl?

Hayır, çokta kötü değil. Sadece LoL oynayacaksanız dediğiniz değişiklikler ile alınabilir.
İsterseniz ekran kartını değiştirmeyin. 5500XT kalabilir. Sonuçta neredeyse aynı güçte kartlar ikiside.
Hem de daha etkili bir soğutmaya sahip olursunuz.
Çok teşekkür ederim ama hocam bütçe 4100 diye düşürdüm ekran kartını LoL’ de fazla ısınmaz ise almayı düşünüyorum yarın.Arkadaşlar bu arada 4100’e başka hazır sistem önerisi olan varsa tavsiyelere açığım.

Çok teşekkür ederim ama hocam bütçe 4100 diye düşürdüm ekran kartını LoL’ de fazla ısınmaz ise almayı düşünüyorum yarın.Arkadaşlar bu arada 4100’e başka hazır sistem önerisi olan varsa tavsiyelere açığım.
LoL, çok fazla güç tüketen bir oyun değil. Ekran kartınızın çok ısınacağını sanmıyorum. Belki sesi azıcık rahatsız eder.

Siz genelde güzel mesajlar yazardınız. Şimdi neden böyle bir şey yazdınız anlamadım. Cougar, PSU konusunda çok kötü değil. Verimliliğine dikkat edilecek şekilde alınabilir. Bu konuda haklı olabilirsiniz bir ihtimal ama SSD konusuna gelirsek kesinlikle hak vermiyorum. Apacer ile James Donkey'i nasıl aynı kefene koydunuz hocam? Apacer, James Donkey'i ezer geçer. Yurt dışında SSD ve RAM konusunda fazlasıyla popüler, ancak Türkiye'de fazla bilinmeyen bir markadır. Ve kaliteli bir markadır da. Hele ki RAM ve SSD konusunda çoğu iyi bildiğimiz markayla kapışır.
80+ alınmalı bence 2020'de. SSD konusunda doğrudur kaliteli olabilirler. Kullanmadım ama insanların açtığı teknik konulardan yola çıkarak yazmıştım. Hatalı isem özür diyebilirim. Şahsen Adata SU650 120 GB SSD'yi 110 liraya almıştım. GB hesabı kuruşa geliyordu alıp laptopa taktım. Abim sanayide çizim yapıyor 10 yıllık laptop ne ısınma sorununu gördüm ne kasmasını.

80+ alınmalı bence 2020'de. SSD konusunda doğrudur kaliteli olabilirler. Kullanmadım ama insanların açtığı teknik konulardan yola çıkarak yazmıştım. Hatalı isem özür diyebilirim. Şahsen Adata SU650 120 GB SSD'yi 110 liraya almıştım. GB hesabı kuruşa geliyordu alıp laptopa taktım. Abim sanayide çizim yapıyor 10 yıllık laptop ne ısınma sorununu gördüm ne kasmasını.
Hocam açıkçası ben Apacer SSD ile sorun yaşayanı pek görmedim. Siz nerede gördünüz acaba merak ettim. Ayrıca 80+ şart değil. Piyasada 80+ sertifikası olmayıpta kaliteli olan ürünlerde bulunmakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı