İncehesap ürün iade işlemi

Kargo firmasına teslim ettim herhangi bir şey doldurmadık 3 iş günü içinde iade yapıldı hocam.

Merhaba hocam, sizinle aynı durum benim başıma da geldi yanlış ürünü sipariş etmişim ben bunu fark edene kadar satıcı ürünü kargoya vermiş bende fark eder etmez iade talebi açtım hemen İncehesap mail adresinede durumu bildirdim kargoyu alıp MNG'den geri gönderin diyor bende hiç teslim almadan kargocuyla konuşup geri göndermesini istemeyi düşünüyorum daha önce Hepsiburada sitesinden bu şekilde bir iade gerçekleştirmiştim ama bu sitede olur mu bilmiyorum lütfen deneyimlerinizi benimlede paylaşır mısınız? Mağdur olmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba hocam, sizinle aynı durum benim başıma da geldi yanlış ürünü sipariş etmişim ben bunu fark edene kadar satıcı ürünü kargoya vermiş bende fark eder etmez iade talebi açtım hemen İncehesap mail adresinede durumu bildirdim kargoyu alıp Mng'den geri gönderin diyor bende hiç teslim almadan kargocuyla konuşup geri göndermesini istemeyi düşünüyorum daha önce Hepsiburada sitesinden bu şekilde bir iade gerçekleştirmiştim ama bu sitede olur mu bilmiyorum lütfen deneyimlerinizi benimlede paylaşır mısınız? Mağdur olmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam kargocu ürünü getirdiği zaman iade işlemi başlattım diyerek teslim alma yeterli. Ben o zaman o şekilde yaptım firma beni mağdur etmedi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı