İncehesap yazılımsal kurulum yapıyor mu?

ykbaltaci

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi günler,

Kısa bir süre önce İncehesap'tan bir hazır sistem satın aldım lakin aklıma takılan bir şey var kendileri yazılımsal kurulum tarafını da yapıyorlar mı? Bazı yerlerde BIOS güncellemesi ve deneme sürümü Windows yüklediklerini okudum, bu ne kadar doğrudur? Veya bu kurulumları yapmaları için benim harici bir talep mi açmam gerekiyor, yardımcı olabilecek birileri varsa mutlu olurum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim Windows sürümü satın almamıştım ama sanırım deneme sürümünü kuruyorlar, peki yaptıkları güncellemeler ve kurulumlardan sonra benim tekrar harici bir işlem yapmam gerekir mi? İnternetten araştırdım da BIOS biraz karışık geldi bana ilk bilgisayarım olacak fazla anlamıyorum işin yazılımsal tarafından.

Kendim Windows sürümü satın almamıştım ama sanırım deneme sürümünü kuruyorlar, peki yaptıkları güncellemeler ve kurulumlardan sonra benim tekrar harici bir işlem yapmam gerekir mi? İnternetten araştırdım da BIOS biraz karışık geldi bana ilk bilgisayarım olacak fazla anlamıyorum işin yazılımsal tarafından.

Driverları kuruyorlar mı hatırlamıyorum onları indirmelisiniz eğer kurmuyorlarsa.

Geri
Yukarı