İncehesap'ın dalga geçer gibi gönderdiği mesaj!

Muadil ürünü alacaksınız zorla demiyorlar ki para iadesi ya da bu ürünü tercih edebilirsiniz diyorlar. Bence haklısın da THH de senin lehine çıkacağı kesin değil ve aylarca beklersin.
Dediğiniz maalesef doğru, aylarca beklenmesi gerekecek...
Ben ürün aldım direk oluşturdu sistem ürünü almadanda tekrar iade etmiştim başka bir ürün alacağımdan dolayı.
İncehesap'ın sistemini hatırlamıyorum açıkçası, son alışverişimden beri bayağı geçti ama dediğiniz gibidir.

Fatura oluşturulduğunu zannetmiyorum açıkçası, genelde bu gibi platformlar faturayı ya son anda ya da kargodan sonra oluşturuyor.

Aslında benim de tavsiyem iade veya kabul etmek ama THH'den olumlu sonuç çıkabilir, örneğin önerdikleri ürünün aslında muadil olmadığı için daha üst bir model istenebilir.

Aslında bu gibi durumlar olabilir ama önerilen muadil ürünün gerçekten muadil olması gerekiyor.
Ben de aslında bu durumdan bahsediyorum muadil olsa tabii kabul ederim ama benim için önemli olan PIVOT özelliği bulunmuyor.

Sanırsam bu stoklar ile alakalı. Şu an kullandığım bilgisayarı ben 1200tl kadar ucuza, aynı mağazanın n11 stoklarında bulmuştum. Satın aldım, ürün geldi.
Varsa problemi iade ederim demiştim fakat bir problemi de yoktu.
Neyse o, sıfır paket. Hemen siparişten sonra fiyatı da güncellediler.

30 adet stok sunup tedarik edememe gibi bir durum nasıl olabiliyor? Ayrıca konuyu tam okumadığını varsayıyorum, muadil ürün olarak dedikleri monitörde belirtilen özellikler aynı değil.

Bence kendi tanıdıklarına lazım oldu seninkini iptal edip arkadaşına yönlendirdi o monitörü. Seni çömez gördüler vs. bazen oluyor bu tarz durumlar. Tamamen site çalışanları ile alakalı.

İncehesap güvenilir site ve müşteri hizmetleri çok adil ve ilgili. İade ve servise yolladığımız ürünleri alıyor hiç tereddütsüz ücretsiz kargo ile hallediyorlar servis hizmetinede aracı oluyorlar.
Tabii orada bazı çalışan insanlar bazı şeyleri kendine yontuyor olabilir orası ayrı.

Örneğin PTT AVM'den stok varken 5lt yağ almıştım. Herkes bir adet alabiliyordu. Siparişim ödenmesine rağmen tedarik edilemedi denip sipariş iptal edildi. Bende sinir olmuştum tam 5 gün sonra PC de takılırken aklıma geldi. Karttan da para çekilmiş ama siparişte iptal olmuş.
Bunlara bir mail yazdım PTT müdürlüğüne PTT baş müdürüne PTT AVM çalışanlarını şikayet edeceğim diyerekten dümenden yazdım. Benim ürünümü çalışanlar kendi akrabalarına alıyorlar siparişi iptal ediyorlar diyerek. 2 saat sonra mesaj geldi. Ürünleriniz kargo ya verilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. Stokta olmayan tedarik edilemeyen ürün kargoya verildi geldi :D buna Yusuf Yusuf mu derler bizim orada bilemedim.

Bence kendi tanıdıklarına lazım oldu seninkini iptal edip arkadaşına yönlendirdi o monitörü. Seni çömez gördüler vs. bazen oluyor bu tarz durumlar. Tamamen site çalışanları ile alakalı.

İncehesap güvenilir site ve müşteri hizmetleri çok adil ve ilgili. İade ve servise yolladığımız ürünleri alıyor hiç tereddütsüz ücretsiz kargo ile hallediyorlar servis hizmetinede aracı oluyorlar.
Tabii orada bazı çalışan insanlar bazı şeyleri kendine yontuyor olabilir orası ayrı.

Örneğin PTT AVM'den stok varken 5lt yağ almıştım. Herkes bir adet alabiliyordu. Siparişim ödenmesine rağmen tedarik edilemedi denip sipariş iptal edildi. Bende sinir olmuştum tam 5 gün sonra PC de takılırken aklıma geldi. Karttan da para çekilmiş ama siparişte iptal olmuş.
Bunlara bir mail yazdım PTT müdürlüğüne PTT baş müdürüne PTT AVM çalışanlarını şikayet edeceğim diyerekten dümenden yazdım. Benim ürünümü çalışanlar kendi akrabalarına alıyorlar siparişi iptal ediyorlar diyerek. 2 saat sonra mesaj geldi. Ürünleriniz kargo ya verilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. Stokta olmayan tedarik edilemeyen ürün kargoya verildi geldi :D buna Yusuf Yusuf mu derler bizim orada bilemedim.
Sizin durumunuz da güzelmiş, en kısa yolddan çözüme ulaşmışsınız.
Bu arada bizim buralarda da Yusuf Yusuf derler 😂
😂

Geri
Yukarı