İncehesap'ın dalga geçer gibi gönderdiği mesaj!

5.6 yken kara cumada 144 Hz 1 ms monitörlerin minimumu 1200 TL ydi abarttın gibi biraz :D ama yine de 5K çok yüksek.

Vallahi kuzene yalvarıyrdum 1500 TL'lik monitörü 1200'e düşmüş al demiştim almadı ASUS TUF aynı tip aynı özellikler. Sadece 144 mü 165 mi onu hatırlamıyorum ama 165Hz overclock olayı zaten 144'ü yazılımla 165 yapıyorlar OC ile. Fiyatlar doları da aştı euroyu da artık.

Ortada bir dalga geçme söz konusu değil. İade hakkı sunmayıp farklı ürün alman konusunda seçenek bırakmasalardı o zaman dediğin olurdu. Tüketici hakem heyetine başvurabilirsin eğer bir memnuniyetsizliğin varsa. Onun dışında tedarikçiden ötürü oluşan sorunu firma karşılamak zorunda değil. O indirim gecesi olduğuna bile şükretmen gerekli.

Aradığım cevap adamlarda ürün bitmiş normal bir şey ha tabii normal fiyat olsa paranı alıp tıpış tıpış otururdun yerine.

Aradığım cevap adamlarda ürün bitmiş normal bir şey ha tabii normal fiyat olsa paranı alıp tıpış tıpış otururdun yerine.
Demi o kadar acemi bir firma... Bunu düşünemeyecek kadar yeni bir firma. Kampanya adında 30 adet stok sunuyorlar ve satın alınan ürünü tedarik edemiyorlar öyle mi? Stok ekibinde 5-6 yaş grubunda insanlar çalışıyor senin söylediğin duruma göre.

Aslında şöyle bı düşününce harbiden gereksizmiş yahu. Dönse ne olur dönmese ne olur?
PIVOT özelliği gereksiz bir özellik değil. Masadan veya bulunduğun ortama göre senin kullanımını kolaylaştıran bir özellik ve ayrıca sağa sola dönme özelliğide aynı şekilde.

Bence THH'ye başvuracağını söyle zaten gönderirler muhtemelen.
Teşekkürler dostum para iade talebinde bulundum. Düşüncen için teşekkürler.

Hocam yani sende istiyorsun ki hata yapacaksan bu etkinliği niye yapıyorsun ? diyelim. Silah zoruyla mı aldın acaba ürünü ? Bizim insanımızda cidden anlayış falan kalmamış. Herşeyi kusursuz istiyor sen o monitörü normal fiyattan gidip alacak mısın siteden de burda sitem ediyorsun ?

Hocam yani sende istiyorsun ki hata yapacaksan bu etkinliği niye yapıyorsun ? diyelim. Silah zoruyla mı aldın acaba ürünü ? Bizim insanımızda cidden anlayış falan kalmamış. Herşeyi kusursuz istiyor sen o monitörü normal fiyattan gidip alacak mısın siteden de burda sitem ediyorsun ?
Konu sahibi arkadaşı tenzih ederek söylüyorum, bana bu tarz şeyler biraz fırsatçılık gibi geliyor.

Geri
Yukarı