İncehesap'ın sahte güç kaynağı satması

Daha fazla  
Merhaba,

Arkadaşlar İncehesap üzerinden alışveriş yapacaksanız gelen ürünleri mutlaka kontrol edin. PSU için +600 TL ödeyerek satın aldığım hazır sistemde gelen güç kaynağı sahte, ürün özelliklerinde 80+ sertifikalı olarak satılmıştı ancak ürünün herhangi bir sertifikası yok. Bir de ürün üzerinde yüzde seksen güç verimliliği yazan tüketiciyi yanıltmaya yönelik bir ibare konulmuş ve 80 Plus sertifikası gibi durduğu için detaylı bakılmadığında fark edilmiyor bile. Daha önemlisi ürün fazla ses çıkartıyor ve bu kadar ses çıkarması normal değil. Şikayet için sadece 1 kez aradılar daha sonra dönüş olmadı ve ürünün arkasında durmadılar ekteki belgelerde gelen ürün ve satılan ürünlerin görselleri mevcut. İncehesap üzerinden alışveriş yapılacaksa mutlaka orijinalliği kontrol edilmeli, tüketicinin bilmediği farkında olmayacağı ucuz numaralarla kar elde etme amaçları bulunuyor, dikkat edilmeli.

Satılan ürün: Cougar CGR-STX-700 700W 80+ 14cm Fan Power Supply - incehesap.com

Dosya Ekleri

• ek 1 satılan sistemde 600 tl farkla satılan ürün - Kopya.png
    ek 1 satılan sistemde 600 tl farkla satılan ürün - Kopya.png
    288,2 KB · Görüntüleme: 43
  • ek 2 satılan ürünün model detayları  - Kopya.png
    ek 2 satılan ürünün model detayları - Kopya.png
    225,4 KB · Görüntüleme: 41
  • ek 3 gelen ürün.jpg
    ek 3 gelen ürün.jpg
    127,7 KB · Görüntüleme: 36
  • ek 4 gelen ürün.jpg
    ek 4 gelen ürün.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba,

Arkadaşlar İncehesap üzerinden alışveriş yapacaksanız gelen ürünleri mutlaka kontrol edin. PSU için +600 TL ödeyerek satın aldığım hazır sistemde gelen güç kaynağı sahte, ürün özelliklerinde 80+ sertifikalı olarak satılmıştı ancak ürünün herhangi bir sertifikası yok. Bir de ürün üzerinde yüzde seksen güç verimliliği yazan tüketiciyi yanıltmaya yönelik bir ibare konulmuş ve 80 Plus sertifikası gibi durduğu için detaylı bakılmadığında fark edilmiyor bile. Daha önemlisi ürün fazla ses çıkartıyor ve bu kadar ses çıkarması normal değil. Şikayet için sadece 1 kez aradılar daha sonra dönüş olmadı ve ürünün arkasında durmadılar ekteki belgelerde gelen ürün ve satılan ürünlerin görselleri mevcut. İncehesap üzerinden alışveriş yapılacaksa mutlaka orijinalliği kontrol edilmeli, tüketicinin bilmediği farkında olmayacağı ucuz numaralarla kar elde etme amaçları bulunuyor, dikkat edilmeli.

Satılan ürün: Cougar CGR-STX-700 700W 80+ 14cm Fan Power Supply - incehesap.com

Ben bu üründen alacaktım son anda yorumları okuyunca iptal ettirdim kargo geldiği halde almadan iade ettim Frisby mi Cougar mı belli değil.

Diğer alışverişveriş sitelerinde satılan cougar marka ama incehesapın sattığı muhtemelen frisby ama bunu gizleyerek satıyor, diğer alışveriş sitelerinde satın alanların yorum görsellerinde orjinal güç kaynağı gönderilmiş.

Dosya Ekleri

• hepsiburada  com ürün görseli  (2).jpg
    hepsiburada com ürün görseli (2).jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular

Geri
Yukarı