İncehesap'ta Dev İndirim V3

FSP 700W aldım iyi etiş miyim acaba? Ayrıca R5 3600 black fridayde 1200E düşer mi ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam 1 hafta güzel bir i5 veya Ryzen 5 kampanyası beklemiştim paramı hazırlamıştım saat 7'de Ryzen 7 2700X koyduklarını gördüm ve dedim ki benim bütçem i5'e yeter ve i5 gelmemiş kahrolsun şansım, 1500 liradan en fazla 1300'e düşer zaten bana gelmez bu işlemci dedim ve kapattım sonra saat 8.05'te açalım bakalım öteki ürünler neler diye bir şey gördüm ki Ryzen 7 almak istediğim i5 9400F'nin fiyatına düşmüş dedim hemen satın almam gerek ve cüzdanıma koştum kartı çıkardım sonra 2700x'in ödemesini yapıyordum kart bilgilerimi girmiştim ki satın ala basarken adresmin eski adres olduğunu görüp yeni adresi yazdım bir daha satın ala basacaktım ki fiyatın 1500 TL'ye güncellenip stoğun tükendiğini fark ettim. İçimde kötü bir hisle YouTube'tan yanındaki ışıklı RGB fanıyla beraber piyasada 1500TL'den aşağı bulunmayan Ryzen 7 2700X'in kutudan çıkış videosunu izlerken sigaramın ucunu yakıp RDR 2'yi Ryzen 7 2700X işlemcisi ve ışıklı fanıyla beraber oynarken nasıl olurdu acaba diğerek hayalini kurdum sonra haftaya da belki aynı fiyata sıvı soğutmalı i5 9600K gelir diğerek ağladım.
Dostum hala i5'li bir sistem istiyorsan İtopyada hem 1660 Ti hem i5 9400F'de indirimler var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı