İncehesap'tan aldığım ürünler nasıl?

FSP iyidir hocam, Frisby denilen marka ile biraz karıştırılıyor sadece.
Hayır, karıştırmadım. FSP iyidir deyip geçmekle olmuyor işte. Bu modeli neredeyse yeni yeni görmeye başladık. Hakkında detaylı pek bir inceleme yok. Kaliteli bir model olup olmadığını bilmiyorum.

Ayrıca "FSP iyidir" duyduğum en saçma cümlelerden biri olabilir. Model, markadan daha önemlidir.

Hayır, karıştırmadım. FSP iyidir deyip geçmekle olmuyor işte. Bu modeli neredeyse yeni yeni görmeye başladık. Hakkında detaylı pek bir inceleme yok. Kaliteli bir model olup olmadığını bilmiyorum.

Ayrıca "FSP iyidir" duyduğum en saçma cümlelerden biri olabilir. Model, markadan daha önemlidir.
Ya o anlamda demek istemediğim, model tabi daha önemli. Corsair gibi bir marka bile kronik sorunlu PSU' lar sattı, demek istediğim böyle Gamepower, Rampage gibi markalardan iyidir anlamındaydı. Bu FSP modelde de çok sıkıntı yaşayan yok.

Ya o anlamda demek istemediğim, model tabi daha önemli. Corsair gibi bir marka bile kronik sorunlu PSU' lar sattı, demek istediğim böyle Gamepower, Rampage gibi markalardan iyidir anlamındaydı. Bu FSP modelde de çok sıkıntı yaşayan yok.
Ben hala kaliteli olduğuna dair bir kanıt göremedim. Bu PSU, Türkiye'de satışa çıkalı çok olmadı. Zaten piyasaya çıkışından bu yana çok süre geçmedi sanırım. Yük testi Mart 2020'de yapılmış. Yanlış bilmiyorsam piyasaya 2020 yılında çıkış yapan yani yepyeni bir ürün. Hakkında detaylı bir inceleme olmadığı sürece ben bir ürüne ne kaliteli diyebilirim ne de önerebilirim.

Aldığın parçalar gayet iyi ve ucuza almışsın, ilerleyen zamanlar da 144Hz monitör ve SSD alabilirsin ama şu an malum dolar el vermiyor.
RAM'de büyük ihtimalle 8x1'dir onu da 8x2 yaparsan fişek olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı