Incehesap'tan Alınan Hazır Sistemde Windows Kurulu mudur?

Şu Windows kurulumunu neden bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum. İnternette binlerce anlatım videosu var. Hadi onları geçelim Technopat’ın videolarını izleyip uygulasanız bile yeter.

Kurulumla alakalı değil benim söylediğim o kadar para veriyoruz bilgisayar alıyoruz karşılığında lisanlı Windows istemek hakkımız değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumla alakalı değil benim söylediğim o kadar para veriyoruz bilgisayar alıyoruz karşılığında lisanlı win istemek hakkımız değil mi ?
Verdiğiniz paraya lisanslı win dahil değil. Mesela marka bilgisayar veya laptop alırsanız aynı zamanda bi' adet windows lisansı da satın almış olursunuz. (İçinde win yüklü olarak gelmesinin sebebi budur.)

Evet veya hayır demek yerine saçmalamışsınız. Sırf cevap vermek için uğraşmayın bu kadar.
Arkadaşa yazmışlar zaten Freedos yazıyorsa işletim sistemi yoktur diye. Eğer Freedos ise ben arkadaşa yol gösterdim. Ama sen gelip burada laf kalabalığı yapıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı