İtopya'dan alınan hazır sistemde Windows kurulu geliyor mu?

Geçen sene sistem almıştım Windows 10 Pro deneme sürümü kurulu olarak gelmişti, ayrıyeten stres testi programları da yüklüydü. Sistemlere stres testi yaptıkları için kurulu geliyor.

Geçen sene sistem almıştım Windows 10 Pro deneme sürümü kurulu olarak gelmişti, ayrıyeten stres testi programları da yüklüydü. Sistemlere stres testi yaptıkları için kurulu geliyor.
Biraz araştırdım, sanırım eskiden windows deneme sürümü kurulu geliyormuş fakat şu an yoğunluktan dolayı FreeDOS olarak geliyormuş.

Ben İtopya'dan almıştım sistemimi deneme sürümü ile gelmişti ama 1 yıl oldu herhalde
Bu arada şu an İtopya'da güzel sistem yok gibi alacağınız sistemin linkini atar mısınız?

Biraz araştırdım, sanırım eskiden Windows deneme sürümü kurulu geliyormuş fakat şu an yoğunluktan dolayı FreeDOS olarak geliyormuş.

Peki FreeDOS iyi mi? Bir sorun yaşar miyim?

itopyadan hazir sistem aldim freedosla direk kullanabilirmiyim yada windowsu usb olmadan mi kullanıyorum

Geri
Yukarı