İncehesap'tan alınan ölü pikselli ASUS monitör nasıl iade edilir?

Atakan6152

Kilopat
Daha fazla  
Geçen cuma İncehesap'tan aldığım ASUS monitörümde 1 tane ölü piksel çıktı. Piksel beyaz, yeşil ve mavi ekranlarda belli oluyor. İade/değişim yolu nasıldır bilen var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20201009_171738.jpg
    IMG_20201009_171738.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 126
  • IMG_20201009_175400.jpg
    IMG_20201009_175400.jpg
    408,9 KB · Görüntüleme: 136
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ölü piksel olduğunu belirtmeden iade hakkınızı kullanmaya çalışın. Yoksa Asus'a yollamaya kalkarlar, onlar da bir tane ölü piksel nazar boncuğudur, bir şey olmaz diye geçiştirirler. Veya İncehesap'ın kendisi de aynısını söyleyebilir.

Sadece 1 hafta olmus anladigim kadariyla urunu alali. 14 gun kosulsuz iade hakkinizi kullanabilirsiniz.

Cayma hakkınızı kullanın. Olabildiğince hızlı hareket etmekte fayda var :D
Şimdi incehesap üzerinden monitör alanların şikayetlerini okuyorum memnun kalan 1 kişi yok adam monitörü geri yollamış 2 ay alamamış mesela :)

Bende şuan 1 tane ölü piksel var bu çoğalır veya büyür mü ?
Bence ölü piksel olduğunu belirtmeden iade hakkınızı kullanmaya çalışın. Yoksa Asus'a yollamaya kalkarlar, onlar da bir tane ölü piksel nazar boncuğudur, bir şey olmaz diye geçiştirirler. Veya İncehesap'ın kendisi de aynısını söyleyebilir.
Zaten uyuzluk yapıp almamakta direnirlerse her şeyi yapabilirler.

Şimdi incehesap üzerinden monitör alanların şikayetlerini okuyorum memnun kalan 1 kişi yok adam monitörü geri yollamış 2 ay alamamış mesela :)

Bende şuan 1 tane ölü piksel var bu çoğalır veya büyür mü ?

Zaten uyuzluk yapıp almamakta direnirlerse her şeyi yapabilirler.
O yüzden direkt geri gönderin hocam. Eğer para kaygınız yoksa vatandan tercih edebilirsiniz. Teslim almadan önce ölü piksel testi yapıyorlar. Her mağazası yapmıyor tabi almadan önce sormakta fayda var :D

@Atakan6152 Çoğalabilir veya çoğalmayabilir, şans işi. Ama ekranın tam ortasında kabak gibi durması beni deli ederdi. Çünkü bu konularda biraz takıntılıyımdır. Köşelerde olsa neyse diyeceğim. Bence hiç kabul etmeden, iade hakkınızı kullanın.

@Atakan6152 Yapabilir veya yapmayabilir, şans işi. Ama ekranın tam ortasında kabak gibi durması beni deli ederdi. Çünkü bu konularda biraz takıntılımdır. Köşelerde olsa neyse diyeceğim. Bence hiç kabul etmeden, iade hakkınızı kullanın.
Zaten 2 gün civarı kullandım herhangi bir rahatsızlık vermedi sonradan aklıma piksel testi yapmak geldi baktım ekranın ortasında nokta duruyor artık monitör kapalı bile olsa görebiliyorum o noktayı keşke piksel testi yapmasaydım :)

@WTC'nin dediği gibi iade sürecinde ölü piksel olduğunu söylemeyin, cayma hakkınızı kullanın. Aynı sorunu ben de yaşadım 3 ölü pikselli monitörümü servise gönderip hiçbir şey yapmadan geri gönderdiler, aklınızda bulunsun.

Geri
Yukarı