İncehesap'tan alışveriş yapılır mı?

mert alkın

Decapat
Arkadaşlar İncehesap'tan donanım arşivinin düzenlemiş olduğu Hypstonic 2680 kasayı istedim. Özelleştir kısmından da RAM'i 1x8 değil 2x8 yaptım. Fakat biraz araştırdıktan sonra gördüm ki İncehesap eksik mal satıyor ve PC'yi teslim ettikten sonra hiçbir şekilde ne teknik destek sağlıyor ne müşterinin huyuna gidiyor. İyilikleri malı satana kadar gibi geldi. Daha önce buradan mal alan var mı?Ayrıca siparişimi iade etsem bu fiyata daha güvenilir bir siteden daha iyi bir PC toplayabilir miyim?(özellikler : 580 RX 8 GB-AMD 2600 işlemci 120SSD+1TB HDD 2x8GB RAM)

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplayan çok kişi var. Memnunlar. Alışveriş yapılır. Ben SSD satın almıştım. Sorunumu çok çabuk çözdüler satış sonrası. Kutuyu yırtmış olmama rağmen iade aldılar.

Toplayan çok kişi var. Memnunlar. Alışveriş yapılır. Ben SSD satın almıştım. Sorunumu çok çabuk çözdüler satış sonrası. Kutuyu yırtmış olmama rağmen iade aldılar.
Hocam kasa bugün geldi ssd yok ekran kartı yok power kablosu dahi yok ilk ve son alışverişimdi sanırım hdd yerine tam oturtulmamış.gerçekten garip bir şekilde kasa bana ben kasaya bakıyorum şuan

Hocam kasa bugün geldi ssd yok ekran kartı yok power kablosu dahi yok ilk ve son alışverişimdi sanırım hdd yerine tam oturtulmamış.gerçekten garip bir şekilde kasa bana ben kasaya bakıyorum şuan
Geçmiş olsun itopya gibi yerlerden alışveriş yapmanız daha iyi olur donanım arşivinin pc leri çok sağlam ve iyi değil genel olarak amd kullanıyor buda ileride sikintilara yol açabilir amd ekran kartları zaten driver sorunu ve ısı sorunu var üstüne birde optimizasyon sıkıntıları var iade edebilirseniz nvidiamı bir bilgisayar almanızı tavsiye ederim donanım arşivi gibi kanallar ucuz olsun ama fps fazla olsun gibi kanallar bilgisayarın ilerde çıkacak sorunlarını hiç bahsetmiyorlar oysa ekran kartını tek incelediği zaman kötü yanlarını bangır bangır söylüyorlar tavsiyem size kendiniz bir sistem toplayın

Geçmiş olsun İtopya gibi yerlerden alışveriş yapmanız daha iyi olur donanım arşivinin PC'leri çok sağlam ve iyi değil genel olarak AMD kullanıyor bu da ileride sikintilara yol açabilir AMD ekran kartları zaten Driver sorunu ve ısınma sorunu var üstüne bir de optimizasyon sıkıntıları var iade edebilirseniz nvidiamı bir bilgisayar almanızı tavsiye ederim donanım arşivi gibi kanallar ucuz olsun ama FPS fazla olsun gibi kanallar bilgisayarın ilerde çıkacak sorunlarını hiç bahsetmiyorlar oysa ekran kartını tek incelediği zaman kötü yanlarını bangır bangır söylüyorlar tavsiyem size kendiniz bir sistem toplayın.

Valla toplamayı çok bilmiyorum aynı zamanda toplayınca hazır sistemden daha pahalıya geliyor onun için hazır almıştım. Sizin bildiğin 5000 TL'ye sistem varsa önerebilir misiniz?

Geri
Yukarı